16.06.2014    Просмотров:  363
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Нечитайло О. М. призначено головою Вищого адміністративного суду України

Нечитайло О. М. призначено головою Вищого адміністративного суду України - nechitaylo_priznacheno_golovoyu_vishchogo_administrativnogo_sudu_ukraini_53a09f42934af.jpg

Збори суддів Вищого адміністративного суду України призначили головою Вищого адміністративного суду України суддю Нечитайло Олександра Миколайовича, який раніше обіймав посаду секретаря 4-ї судової палати ВАСУ. Результати голосування наступні: кандидат  Нечитайло О. набрав 45 голосів (тобто більше ніж 43 мінімально необхідні ), Смокович М. - 21 голос, Острович С. – 6 голосів, 3 білетні визнані недійсними.

Збори суддів з призначення голови ВАСУ неодноразово переносились з причин активної протидії ним представників Майдану, партії Правий сектор, інших активістів.

Вибори голови Вищого адміністративного суду України: питання не вирішене.

Цього разу у балотуванні на посаду не брав участь Микола Кобилянський, якого багато представників галузі та громадськості називали « стовпом поваленої корумпованої влади.»  

Попередній голова ВАСУ Ігор Хажмуридович Темкіжев був постановою Верховної Ради України від 23 лютого 2014р. звільнений з посади. Зазначений акт ВРУ викликав багато зауважень з приводу дотримання процедури при його ухваленні.      

Новообраний голова ВАСУ вже звернувся і до колективу суду і до громадян із короткою та красивою промовою, яка оприлюднена на сайті ВАСУ. Зокрема своєю метою та першочерговим завданням на посаді Нечитайло О. бачить «налагодження конструктивного діалогу у трикутнику влада-суди-суспільство.»  Яким чином буде відбуватися цей діалог і чи буде відбуватися взагалі покаже час….

Обговорення персони судді Нечитайло О. М. пропонується розпочати в ЮД за цим посиланням.

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: