16.06.2014    Просмотров:  137
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Нечитайло О. М. призначено головою Вищого адміністративного суду України

Збори суддів Вищого адміністративного суду України призначили головою Вищого адміністративного суду України суддю Нечитайло Олександра Миколайовича, який раніше обіймав посаду секретаря 4-ї судової палати ВАСУ. Результати голосування наступні: кандидат  Нечитайло О. набрав 45 голосів (тобто більше ніж 43 мінімально необхідні ), Смокович М. - 21 голос, Острович С. – 6 голосів, 3 білетні визнані недійсними.

Збори суддів з призначення голови ВАСУ неодноразово переносились з причин активної протидії ним представників Майдану, партії Правий сектор, інших активістів.

Вибори голови Вищого адміністративного суду України: питання не вирішене.

Цього разу у балотуванні на посаду не брав участь Микола Кобилянський, якого багато представників галузі та громадськості називали « стовпом поваленої корумпованої влади.»  

Попередній голова ВАСУ Ігор Хажмуридович Темкіжев був постановою Верховної Ради України від 23 лютого 2014р. звільнений з посади. Зазначений акт ВРУ викликав багато зауважень з приводу дотримання процедури при його ухваленні.      

Новообраний голова ВАСУ вже звернувся і до колективу суду і до громадян із короткою та красивою промовою, яка оприлюднена на сайті ВАСУ. Зокрема своєю метою та першочерговим завданням на посаді Нечитайло О. бачить «налагодження конструктивного діалогу у трикутнику влада-суди-суспільство.»  Яким чином буде відбуватися цей діалог і чи буде відбуватися взагалі покаже час….

Обговорення персони судді Нечитайло О. М. пропонується розпочати в ЮД за цим посиланням.

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: