Главная Блог ... Новости Не викидайте кавову гущу: 7 варіантів застосування для дому та городу Не викидайте кавову гущу: 7 варіантів застосування...

Не викидайте кавову гущу: 7 варіантів застосування для дому та городу

  • 0

  • 0

  • 36

Отключить рекламу

Кавова гуща залишається після приготування кави з мелених зерен і часто, після вживання ароматного напою, люди зливають "макуху", яка залишилася, в раковину або викидають у відро для сміття. Дізнайтеся, куди можна використовувати кавову гущу і як правильно це робити.

Кавова гуща як добриво для городуКавова гуща як добриво для томатівЯкі рослини люблять кавову гущу щеКуди використовувати кавову гущу в будинкуКавова гуща як добриво для городу

Річ у тім, що мелені кавові зерна мають підвищену кислотність, але коли з них готують каву, кислотність нормалізується, тому кавова гуща безпечна для рослин і ґрунту.

Якщо використовувати таке підживлення для огірків, то овочі отримають величезну кількість корисних компонентів - калій, марганець, азот, магній, кальцій, фосфор. Азот, наприклад, допомагає огіркам швидко рости, а фосфор і калій позитивно впливають на період цвітіння і формування плодів.

Кавова гуща як добриво для огірків може бути у двох варіантах:

сухе підживлення - висушити кавову макуху, перемішати із землею;рідке під живлення - гущу разом із рідиною зібрати в окрему ємність і поливати рослини під корінь, а після цього - водою.

Врахуйте, що кавова гуща для кімнатних квітів у рідкому вигляді не підійде - через велику кількість вологи, через яку може з'явитися цвіль.

Кавова гуща як добриво для томатів

Що можна підгодувати кавовою гущею ще - так це томати. Залишки кави можна використовувати і для підживлення цієї культури. Удобрювати вийде по-різному:

розсипати гущу навколо стебел розсади, а зверху - органічну мульчу, рясно полити;викласти кавову гущу навколо стебел уже висаджених томатів, заглибити її в ґрунт за допомогою сапки, перемішавши із землею;додати підживлення в ямку під час посадки помідорів.

Кавова гуща допоможе не тільки виростити здоровий і міцний урожай, а й перешкодить проростанню бур'янів, що теж сприятливо позначиться на кінцевому результаті.

Які рослини люблять кавову гущу ще

Троянди, папороті, фікуси, пальми, азалії, аспарагус і фіалки - культури, які чудово сприймають таке підживлення. Принцип використання той самий, що і у випадку з огірками\помідорами - вилити залишки кавової макухи разом з рідиною під корінь квітки, дочекатися, поки шар повністю висохне, а потім полити водою. Якщо ви п'єте каву з молоком, то в такому разі використати кавову гущу не вдасться - через молочні бактерії в землі та на рослинах може з'явитися цвіль.

Куди використовувати кавову гущу в будинку

Мало хто знає, що кавова гуща - чудовий помічник для будь-якої господині, адже за допомогою такого продукту вдасться швидко і легко відмити півквартири, не купуючи жодної хімії. Наприклад:

почистити старі каструлі й тарілки - змішати соду, кавову гущу і мило в рівних пропорціях, натерти посуд, потім змити теплою водою;позбутися запаху в холодильнику - засипати гущу в чисту миску і залишити на полиці холодильника (кавова макуха поглине непотрібні аромати);відмити духовку і гриль від жиру - розвести кавову гущу в теплій воді, залишити брудний посуд на 40-45 хвилин, потім вимити, як зазвичай;"пробити" злив у раковині - змішати кавову гущу з милом для миття рук, залити цю суміш у злив, зверху налити окріп, почекати 20 хвилин, пролити водопровідною водою.

Ще варіант, як використовувати кавову гущу, - це ситуація з брудною плиткою, кухонним столом або дошкою для приготування їжі.

Читайте також: Ознаки, що пора міняти гальмівну рідину: не пропустіть момент Як почистити слив кетчупом: несподіваний лайфхак Як відмити пляшку від зеленого нальоту і чи можна пити воду з неї: ви точно не знали

Якщо ви бачите, що на цих поверхнях з'явилися старі плями від їжі, натріть проблемні ділянки кавовою гущею, а потім змийте водою. Природний абразив на "відмінно" впорається із застарілим брудом.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 36

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 36

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст