Главная Блог ... Новости Мобілізація у Києві: за місяць до ТЦК доставили майже тисячу ухилянтів Мобілізація у Києві: за місяць до ТЦК доставили ма...

Мобілізація у Києві: за місяць до ТЦК доставили майже тисячу ухилянтів

Отключить рекламу
Мобілізація у Києві: за місяць до ТЦК доставили майже тисячу ухилянтів - b7114f6333e5aaaa8b4d4cca9e32eba6.jpeg

Національна поліція України повідомила, що з початку 2024 року в Києві до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) було доставлено 2319 осіб, які ухилялися від призову на військову службу. Це на 903 більше, ніж місяць тому, коли кількість доставлених складала 1416 осіб. Про це повідомили в поліції для ТСН.

За даними правоохоронців, згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 1487 від 30 грудня 2022 року, поліцейські за зверненням ТЦК та СП та органів СБУ здійснюють адміністративне затримання та доставку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, які вчинили адміністративні правопорушення, передбачені статтями 210 та 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Згадайте новину: Чи можна оскаржити рішення ВЛК про придатність до служби за медичними показниками?

З початку 2024 року до Головного управління Національної поліції у місті Києві надійшло 5833 звернення щодо розшуку осіб для встановлення їх місця перебування та доставки до військкоматів. Це на 446 більше, ніж станом на місяць тому, коли кількість таких звернень становила 5387.

Таким чином, за майже місяць було знайдено та доставлено до військкоматів майже тисячу осіб, які ухилялися від призову на військову службу.

Згадайте новину: Вкинута у поштову скриньку повістка: у Міноборони пояснили, чи вважається вона врученою

 

 

 • 708

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 708

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст