Главная Сервисы для юристов ... Законы Митний кодекс України Стаття 19-6. Строки розгляду заяви та прийняття рішень Стаття 19-6. Строки розгляду заяви та прийняття рі...

Стаття 19-6. Строки розгляду заяви та прийняття рішень

Митний кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
  • 1024

    Просмотров

  • 1024

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Митний орган здійснює розгляд заяви та документів, поданих для прийняття ним рішення, визначеного пунктом 5 частини третьої статті 19 - 2 цього Кодексу, у такі строки:

    1) щодо авторизації АЕО - протягом 120 днів;

    2) щодо авторизації на застосування спрощення - протягом 120 днів;

    3) щодо реєстрації гаранта - протягом 30 днів;

    4) щодо дозволу на провадження видів діяльності, визначених статтею 404 цього Кодексу:

    а) на здійснення митної брокерської діяльності - протягом трьох робочих днів;

    б) на провадження видів діяльності, визначених пунктами 2-6 статті 404 цього Кодексу, - протягом 20 днів;

    5) щодо авторизації на застосування процедури кінцевого використання товарів - протягом 30 днів;

    6) щодо зобов’язуючої інформації - протягом 30 днів.

    У разі якщо підприємство має діючу авторизацію, необхідною умовою надання якої є відповідність усім критеріям та/або умовам, дотримання яких необхідно для надання авторизації, щодо якої подано заяву, митний орган здійснює розгляд заяви та документів протягом 15 днів.

    2. Митний орган здійснює розгляд заяви та документів, поданих для прийняття ним рішень, визначених пунктами 3, 7-9, 12 частини третьої статті 19 - 2 цього Кодексу протягом 15 днів.

    3. Прийняття митним органом рішень за його ініціативою здійснюється невідкладно, але не пізніше 30 днів з дня виявлення підстав для прийняття таких рішень, крім випадків, передбачених статтями 19 - 9-19 - 10 цього Кодексу.

    4. Перебіг строків, визначених частинами першою і другою цієї статті, починається з дня прийняття митним органом рішення про розгляд заяви.

    5. Строк прийняття рішення, визначений частиною першою або другою цієї статті, може бути продовжений:

    1) за заявою підприємства, але не більше ніж на 30 днів;

    2) за рішенням митного органу, але не більше ніж на 30 днів, якщо інше не передбачено законодавством України з питань митної справи, для кожного з таких випадків:

    а) направлення запиту про надання додаткових документів та/або інформації;

    б) направлення повідомлення, передбаченого статтею 19 - 9 цього Кодексу;

    в) отримання від підприємства письмових заперечень відповідно до статті 19 - 9 цього Кодексу;

    г) отримання від підприємства повідомлення про усунення виявленої невідповідності критеріям та/або умовам надання рішення;

    ґ) отримання від підприємства повідомлення про заходи, вжиті для забезпечення дотримання підприємством умов, визначених рішенням, та відповідності критеріям та/або умовам надання рішення.

    6. У випадку, передбаченому пунктом 1 частини п’ятої цієї статті, митний орган продовжує строк прийняття рішення на строк, зазначений у заяві підприємства.

    У випадку, передбаченому пунктом 2 частини п’ятої цієї статті, митний орган продовжує строк прийняття рішення та повідомляє підприємство про таке продовження до закінчення строку, визначеного частиною першою або другою цієї статті.

    Рішення про продовження строку прийняття рішення має містити інформацію про причини та строк, на який продовжено прийняття рішення.

    7. Підприємство, яке протягом строку, визначеного частиною першою або другою цієї статті, не отримало рішення митного органу за своєю заявою, або не отримало відповідно до частини шостої цієї статті інформації про продовження строку прийняття рішення, має право на оскарження бездіяльності митних органів у порядку, передбаченому главою 4 цього Кодексу.

    {Кодекс доповнено статтею 19 - 6 згідно із Законом № 2510-IX від 15.08.2022 }

    Предыдущая

    72/694

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст