Стаття 19-5. Попередній розгляд заяви

Митний кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
  • 972

    Просмотров

  • 972

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Митний орган здійснює попередній розгляд заяви та документів, поданих для прийняття ним рішення, з метою перевірки дотримання підприємством умов, необхідних для прийняття такої заяви до розгляду.

    2. Митний орган здійснює попередній розгляд заяви та документів, поданих для прийняття ним рішення, визначеного пунктом 5 частини третьої статті 19 - 2 цього Кодексу, у такі строки:

    1) щодо авторизації АЕО - протягом 30 днів;

    2) щодо авторизації на застосування спрощення - протягом 15 днів;

    3) щодо реєстрації гаранта - протягом 15 днів;

    4) щодо дозволу на провадження видів діяльності, визначених статтею 404 цього Кодексу:

    а) на здійснення митної брокерської діяльності - протягом одного робочого дня;

    б) на провадження видів діяльності, визначених пунктами 2-6 статті 404 цього Кодексу, - протягом 10 днів;

    5) щодо авторизації на застосування процедури кінцевого використання товарів - протягом 15 днів;

    6) щодо зобов’язуючої інформації - протягом 15 днів.

    У разі якщо підприємство має діючу авторизацію, для надання якої підтверджено відповідність підприємства всім критеріям та/або умовам, дотримання яких необхідно для надання авторизації, щодо якої подано заяву, митний орган здійснює попередній розгляд заяви та документів протягом п’яти робочих днів.

    3. Митний орган здійснює попередній розгляд заяви та документів, поданих для прийняття ним рішень, визначених пунктами 3, 7-9, 12 частини третьої статті 19 - 2 цього Кодексу, протягом п’яти робочих днів.

    4. Перебіг строків, визначених частинами другою і третьою цієї статті, починається з дня, наступного за днем реєстрації заяви митним органом.

    5. За результатами попереднього розгляду митний орган приймає одне з таких рішень:

    1) про розгляд заяви - якщо митним органом встановлено дотримання умов, необхідних для прийняття заяви до розгляду;

    2) про відмову в розгляді заяви - якщо митним органом встановлено недотримання хоча б однієї з умов, необхідних для прийняття заяви до розгляду.

    6. У разі якщо протягом строку, встановленого частиною другою або третьою цієї статті, митний орган не повідомив про прийняття рішення, визначеного частиною п’ятою цієї статті, заява, подана для прийняття ним рішення, вважається прийнятою митним органом до розгляду.

    7. Умови, необхідні для прийняття заяви підприємства до розгляду, вважаються недотриманими, у разі якщо:

    1) підприємство не перебуває на обліку в митних органах згідно із статтею 455 цього Кодексу;

    2) підприємство є нерезидентом;

    3) документи, визначені частиною першою статті 19 - 4 цього Кодексу, подано до митного органу, який не має повноважень щодо їх розгляду та прийняття відповідного рішення;

    4) подано не всі документи, необхідні для прийняття митним органом рішення, або до таких документів внесено відомості не в повному обсязі з урахуванням виду рішення митного органу, щодо якого подано заяву;

    5) заяву складено не за встановленою формою (за наявності відповідної форми) або підписано особою, яка не має на це повноважень;

    6) заяву подано для надання авторизації АЕО того самого типу, що була раніше надана підприємству та протягом трьох років до дня подання заяви скасована на підставі невідповідності підприємства критерію, дотримання якого необхідно для надання авторизації АЕО;

    7) заяву подано для надання того самого рішення (крім авторизації АЕО), що було надано раніше підприємству та протягом року до дня подання заяви скасовано на підставі недотримання підприємством умов, визначених рішенням, або невідповідності підприємства критеріям та/або умовам для надання рішення;

    8) заяву подано для надання того самого рішення, що було надано раніше підприємству та протягом трьох років до дня подання заяви анульовано з підстав, передбачених статтею 19 - 18 цього Кодексу.

    8. Митний орган приймає рішення про відмову у розгляді заяви, поданої для прийняття ним рішення, визначеного пунктом 5 частини третьої статті 19 - 2 цього Кодексу, у випадках, передбачених частиною сьомою, а також у разі, якщо:

    1) стосовно підприємства введено процедуру санації до відкриття провадження у справі про банкрутство або щодо такого підприємства відкрито провадження у справі про банкрутство;

    2) підприємство перебуває у процесі припинення;

    3) до підприємства застосовано санкції відповідно до Закону України "Про санкції".

    {Кодекс доповнено статтею 19 - 5 згідно із Законом № 2510-IX від 15.08.2022 }

    Предыдущая

    71/700

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати