12.02.2015    Просмотров:  342
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Мінський комплекс заходів - третій документ щодо врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ.

Мінський комплекс заходів - третій документ щодо врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ. - minskiy_kompleks_zahodiv_tretiy_dokument_shchodo_vregulyuvannya_zbroynogo_konfliktu_mig_ukrainoyu_ta_rf_54dd32ee47ac8.jpg

Довгоочікувані переговори у нормандському форматі у Мінську тривали майже 16 годин,  закінчились вночі і завершились підписанням ще одного документу для врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ на території Донецької та Луганської області, який назвали «Комплекс мер по выполнению Минских соглашений». Документ був підписаний учасниками Трьохсторонньої контактної групи послом Хайди Тальяві, екс-президентом України Кучма Л. Д., послом РФ в Україні Зурабовим М. Ю. та Захарченком А. В. і Плотніцьким І. В.

Нагадаємо, що це вже третій документ такого роду, до цього був Мінський протокол від 1 вересня 2014р. та Мінський меморандум від 19 вересня 2014р., які підписувались ті ж самими особами, і як ми знаємо результату ці домовленості результату не принесли.  

Узагальнено Комплекс заходів із виконання Мінських домовленостей передбачає наступне: припинення вогню, відвід тяжкої зброї, визначення законом України території з особливим режимом на Донеччині та Луганщині, амністія сепаратистів, обмін полоненими за принципом «всіх на всіх», проведення місцевих виборів на основі законодавства України з урахуванням думки сепаратистів, поновлення Україною виплати пенсій та інших виплат з бюджету на територіях із особливим режимом, відновлення Україною контролю над державним кордоном на Сході, вивід усіх іноземних військових формувань та військової техніки з території України, проведення конституційної реформи в Україні, яка б передбачала децентралізацію влади, тощо.

Окрім названого документу, була також оприлюднена Декларація президентів Російської Федерації, України, Франції, канцлера ФРН про підтримку  комплексу заходів по виконанню Мінських домовленостей прийнятих 12 лютого 2015р. Ця Декларація містить так зване побажання успіху останньому документу підписаному Трьохсторонньою контактною групою у Мінську, зокрема лідери держав заявлять про підтримку Комплексу заходів із виконання Мінських домовленостей, констатують, що конфлікт на сході України може бути вирішено тільки у мирний спосіб та пропонують створення контрольного механізму належного виконання Мінських домовленостей.  

ЗАУВАЖЕННЯ СКЕПТИКА:  Об’єктивно аналізуючи третій мінський документ можна сміливо назвати його компромісним, адже ані Україна, ані Росія, ані ДНР та  ЛНР суттєво і не виграли, і не програли від підписання.  По суті Комплекс заходів із виконання Мінських домовленостей додатково розкриває зміст попередніх мінських документів, які як ми знаємо після їх підписання ніхто не збирався виконувати. Отже, головне питання, де гарантії, що після підписання останнього документу у Мінську, мінські домовленості будуть виконуватись? Начебто прийняли також  Декларація президентів   ФРН про підтримку  комплексу заходів по виконанню Мінських домовленостей. Але як сказав сам Президент РФ це «неподписной документ», тому напевне у його розумінні юридичних наслідків він не створює. До речі у Декларації Росія заявила, що поважає суверенітет та територіальну цілісність України, і зараз і багатьох виникнє знову питання при анексований та ні ким невизнаний Крим. Треба розуміти, що головною метою Путіна у Мінську було відстрочення накладання на Росію додаткових санкцій з боку ЄС та США.

Процес врегулювання конфлікту дуже складний, але позитиви все ж таки є. Перший крок - це припинення вогню з обох боків, і це безумовно важлива домовленість від якої залежить усе подальше. Отже, сподіваємось на встановлення миру. 

Згадайте новину:

Результати виборів у сепаратистів: самопроголошених ДНР і ЛНР.

Мінський протокол - перший документ щодо врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ.

Мінський меморандум - другий документ щодо врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ.

Вторгнення в Україну регулярних військ Російської Федерації. 

Обговорюйте тему: Мирний план Порошенко та Мінський протокол за підсумками консультацій Тристоронньої групи у складі представників України, РФ та ОБСЄ від 1 вересня 2014р.

Спостерігайте подію: Мобілізація в Україні.

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: