3
1
5423
Відповідно до статті 10 Закону України "Про виконавче провадження" від 2 червня 2016 року № 1404-VIII одним із заходів примусового виконання рішення суду є звернення стягнення на майно боржника.
Звернення стягнення на майно боржника полягає в його арешті, вилученні (списанні коштів з рахунків) та примусовій реалізації.
Користуйтеся консультацією: Невиконання виконавчого документу - юридичні наслідки для стягувача і боржника
Стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на кошти боржника у національній та іноземній валютах, інші цінності, у тому числі на кошти на рахунках боржника у банках та інших фінансових установах.
У разі відсутності у боржника коштів та інших цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення невідкладно звертається також на належне боржнику інше майно, крім майна, на яке згідно із законом не може бути накладено стягнення.
Додатком до Закону України "Про виконавче провадження" від 2 червня 2016 року № 1404-VIII визначений Перелік майна, на яке не може бути звернено стягнення за виконавчими документами.
Так, до майна, на яке не може бути звернено стягнення за виконавчими документами, належать:
Законом також встановлено обмеження щодо звернення стягнення і на нерухоме майно боржника.
Користуйтеся консультацією: Виконавчий лист, судовий наказ, що з ним робити стягувачу і боржнику
Відповідно до ч. 7 ст.48 Закону України "Про виконавче провадження" у разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати ( 6000 грн. Х 20 = 120 000 грн.), звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване таке житло, не здійснюється. У такому разі виконавець зобов’язаний вжити заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.
Автор коонсультації: Кулик Юлія Василівна
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
420
Коментарии:
0
Просмотров:
375
Коментарии:
0
Просмотров:
1152
Коментарии:
1
Просмотров:
400
Коментарии:
0
Просмотров:
264
Коментарии:
0
Просмотров:
360
Коментарии:
0
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.
Неисполнение исполнительного документа - юридические последствия для взыскателя и должника https://protocol.ua/ru/neispolnenie_ispolnitelnogo_dokumenta_yuridicheskie_posledstviya_dlya_vziskatelya_i_dolgnika/