Главная Юридический мир ... Таблоид Майже сто літер: у Тернополі живе чоловік з найдовшим іменем та прізвищем Майже сто літер: у Тернополі живе чоловік з найдов...

Майже сто літер: у Тернополі живе чоловік з найдовшим іменем та прізвищем

Отключить рекламу
 - 69fc555fbae9103e62455cb812523a88.webp

Його прізвище та ім’я зараз виглядає так Бронівогневладислав-Едуардолеонардоконстантинослав Володимиренклименжільєнко-Громинревинградинтеменко. Це одне з найдовших імен і прізвищ у країні.

Багатьох побачене вражає, проте тернополянин впевнений, що все зробив правильно. Показувати своє обличчя чоловік відмовився, каже не хоче привертати увагу людей, але вирішив розповісти свою історію. Тернополянин розповідає, зважився змінити паспортні дані ще у 24 роки, тобто у 2010 році. Наголошує, якби міг – зробив би це раніше. За словами чоловіка, спочатку у нього було кілька варіантів, як змінити свої паспортні дані, повідомляє Тернопіль1

Наразі він змінив документи вже вчетверте і щоразу ім’я та прізвище ставало довшим. “Підтекст у тому, що я ніби Володимир (тобто я хочу бути в мирі зі всім). А друга частина означає, що я до всього серйозно ставлюся, а грім, град, означають, що намагаюся дати опір всьому”, каже тернополянин Бронівогневладислав-Едуардолеонардоконстантинослав Володимиренклименжільєнко-Громинревинградинтеменко.

Комбінувати прізвище та ім’я чоловікові допомогла інформація у Вікіпедії. Наголошує, якби можна було б, то зробив би особисті дані ще довшими. Зокрема, прізвище планував зробити на 70 символів.

Користуйтеся консультацією: Як змінити прізвище, ім'я, по батькові: з якими проблемами можна зіштовхнутись

“Відкрив вікіпедію, почав комбінувати, з основних частин забрав ім’я і додав суфікс “лав”, переніс його у кінець. Якби була більша кількість символів у реєстрі, а так зараз максимум 50, то в мене так і є 50 з дефісом”, додає чоловік.

Друзі чоловіка вже звикли до такого незвичного імені, проте скорочують його до “Бронік” або “Бронівогневладислав”. Також немає запитань до тернополянина і в банківських установах. Чоловік переконує, основна мета зміни особистих даних – показати, що у нього є свобода вибору. Незважаючи на свій вибір слід батька у документах тернополянина все ж залишився. Зокрема, у графі по-батькові і досі є напис “Миколайович”.

Сергій Балуцький, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 Новини

 • 915

  Просмотров

 • 1

  Коментарии

 • 915

  Просмотров

 • 1

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Для наших украинских судей, произнести его фамилию и имя на заседание не составит труда)

  12.10.2023 07:53

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст