Головна Юридичний світ ... Таблоїд Майже сто літер: у Тернополі живе чоловік з найдовшим іменем та прізвищем Майже сто літер: у Тернополі живе чоловік з найдов...

Майже сто літер: у Тернополі живе чоловік з найдовшим іменем та прізвищем

Відключити рекламу
 - 69fc555fbae9103e62455cb812523a88.webp

Його прізвище та ім’я зараз виглядає так Бронівогневладислав-Едуардолеонардоконстантинослав Володимиренклименжільєнко-Громинревинградинтеменко. Це одне з найдовших імен і прізвищ у країні.

Багатьох побачене вражає, проте тернополянин впевнений, що все зробив правильно. Показувати своє обличчя чоловік відмовився, каже не хоче привертати увагу людей, але вирішив розповісти свою історію. Тернополянин розповідає, зважився змінити паспортні дані ще у 24 роки, тобто у 2010 році. Наголошує, якби міг – зробив би це раніше. За словами чоловіка, спочатку у нього було кілька варіантів, як змінити свої паспортні дані, повідомляє Тернопіль1

Наразі він змінив документи вже вчетверте і щоразу ім’я та прізвище ставало довшим. “Підтекст у тому, що я ніби Володимир (тобто я хочу бути в мирі зі всім). А друга частина означає, що я до всього серйозно ставлюся, а грім, град, означають, що намагаюся дати опір всьому”, каже тернополянин Бронівогневладислав-Едуардолеонардоконстантинослав Володимиренклименжільєнко-Громинревинградинтеменко.

Комбінувати прізвище та ім’я чоловікові допомогла інформація у Вікіпедії. Наголошує, якби можна було б, то зробив би особисті дані ще довшими. Зокрема, прізвище планував зробити на 70 символів.

Користуйтеся консультацією: Як змінити прізвище, ім'я, по батькові: з якими проблемами можна зіштовхнутись

“Відкрив вікіпедію, почав комбінувати, з основних частин забрав ім’я і додав суфікс “лав”, переніс його у кінець. Якби була більша кількість символів у реєстрі, а так зараз максимум 50, то в мене так і є 50 з дефісом”, додає чоловік.

Друзі чоловіка вже звикли до такого незвичного імені, проте скорочують його до “Бронік” або “Бронівогневладислав”. Також немає запитань до тернополянина і в банківських установах. Чоловік переконує, основна мета зміни особистих даних – показати, що у нього є свобода вибору. Незважаючи на свій вибір слід батька у документах тернополянина все ж залишився. Зокрема, у графі по-батькові і досі є напис “Миколайович”.

Сергій Балуцький, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 Новини

 • 920

  Переглядів

 • 1

  Коментарі

 • 920

  Переглядів

 • 1

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Для наших украинских судей, произнести его фамилию и имя на заседание не составит труда)

  12.10.2023 07:53

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст