24.03.2015    Просмотров:  386
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Люстровано прокурора міста Києва Сергія Юлдашева

Люстровано прокурора міста Києва Сергія Юлдашева - lyustrovano_prokurora_mista_kieva_sergiya_yuldasheva_551131ddc126b.jpg

На підставі положень закону України «Про очищення влади» звільнено прокурора міста Києва Сергія Юлдашева. 

У 2013 році прокурор Юлдашев працював заступником прокурора Луганської області і за незрозумілих обставин вже після повалення режиму Януковича та ухвалення ЗУ «Про очищення влади» у 2014 році був призначений спочатку прокурором Дніпровської районної прокуратури м. Києва, а потім прокурором міста Києва. Люстраційне звільнення  відбулося тільки сьогодні.

Окрім цього Генеральна прокуратура України у відношенні громадянина Юлдашева Сергія Олексійовича 1978 року народження відкрила кримінальне провадження та перевіряє інформацію про скоєння ним злочинів за ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) та ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди посадовою особою).

Відомо, що Юлдашев перебуває у серйозному конфлікті із заступником Генерального прокурора України Олексієм Баганцем. Сам Юлдашев публічно називає своє кримінальне переслідування помстою Олексія Баганця за відкриття кримінального провадження стосовно сина Баганця – Віталія Баганця.  Так чи інакше Віталія Баганця було звільнено з посади начальника управління із нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури м. Києва  і оголошено підозру за ст. 343 КК України (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу). Віталія Баганця також підозрюють у сприянні роботи на території міста Києва мережі підпільних гральних закладів під назвою «БОСС». За рішенням Генпрокуратури України розслідуванням справи проти Сергія Юлдашева буде займатися прокуратура Житомирської області, а розслідуванням справи проти Віталія Баганця – прокуратура Полтавської області. 

Спостерігаючи за цими подіями будемо сподіватися, що суспільству все ж таки вдається люструвати чиновників, а не відбувається під виглядом люстрації війна у бюрократичному апараті та перемога одного чиновника над іншим за посади и сфери впливу.    

Згадайте новину: Люстрований харківський прокурор Суходубов відмовився від боротьби, але чи притягнуть до відповідальності суддю Валентину Самойлову? 

Дивиться відео: Суддя Владислав Оберемко погрожує зброєю співробітникам ДАІ та згадує прізвіще прокурора Юлдашева 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: