Главная Блог ... Новости Люстровано прокурора міста Києва Сергія Юлдашева

Люстровано прокурора міста Києва Сергія Юлдашева

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 2269

Отключить рекламу
Люстровано прокурора міста Києва Сергія Юлдашева - tn1_lyustrovano_prokurora_mista_kieva_sergiya_yuldasheva_551131ddc126b.jpg

На підставі положень закону України «Про очищення влади» звільнено прокурора міста Києва Сергія Юлдашева.

У 2013 році прокурор Юлдашев працював заступником прокурора Луганської області і за незрозумілих обставин вже після повалення режиму Януковича та ухвалення ЗУ «Про очищення влади» у 2014 році був призначений спочатку прокурором Дніпровської районної прокуратури м. Києва, а потім прокурором міста Києва. Люстраційне звільнення відбулося тільки сьогодні.

Окрім цього Генеральна прокуратура України у відношенні громадянина Юлдашева Сергія Олексійовича 1978 року народження відкрила кримінальне провадження та перевіряє інформацію про скоєння ним злочинів за ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) та ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди посадовою особою).

Відомо, що Юлдашев перебуває у серйозному конфлікті із заступником Генерального прокурора України Олексієм Баганцем. Сам Юлдашев публічно називає своє кримінальне переслідування помстою Олексія Баганця за відкриття кримінального провадження стосовно сина Баганця – Віталія Баганця. Так чи інакше Віталія Баганця було звільнено з посади начальника управління із нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури м. Києва і оголошено підозру за ст. 343 КК України (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу). Віталія Баганця також підозрюють у сприянні роботи на території міста Києва мережі підпільних гральних закладів під назвою «БОСС». За рішенням Генпрокуратури України розслідуванням справи проти Сергія Юлдашева буде займатися прокуратура Житомирської області, а розслідуванням справи проти Віталія Баганця – прокуратура Полтавської області.

Спостерігаючи за цими подіями будемо сподіватися, що суспільству все ж таки вдається люструвати чиновників, а не відбувається під виглядом люстрації війна у бюрократичному апараті та перемога одного чиновника над іншим за посади и сфери впливу.

Згадайте новину: Люстрований харківський прокурор Суходубов відмовився від боротьби, але чи притягнуть до відповідальності суддю Валентину Самойлову?

Дивиться відео: Суддя Владислав Оберемко погрожує зброєю співробітникам ДАІ та згадує прізвіще прокурора Юлдашева

 • 2269

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2269

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст