13.11.2019 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Просмотров:  664
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Лікарі назвали 6 правил для здорового пульсу

Лікарі назвали 6 правил для здорового пульсу - 0_26786600_1573682367_5dcc7cbf416b8.jpg

Частота пульсу – один з п’яти параметрів, які варто відстежувати, щоб контролювати здоров’я серцево-судинної системи, пише Жіночий Світ. Деякі лікарі стверджують, що безпечний рівень пульсу навіть важливіший, ніж артеріальний тиск, але в будь-якому випадку, варто знати частоту свого пульсу в стані спокою. У дорослої людини цей показник повинен складати від 60 до 100 ударів, причому все, що вище 80 – це вже потенційно небезпечна зона. Що ж робити, якщо ваш пульс вище цих значень? Ось кілька рекомендацій.

Займіться своєю спортивною формою

Чим в кращій спортивній формі ви знаходитеся, тим менший у ваш пульс, адже серце відчуває більш низькі навантаження і йому не потрібно так інтенсивно перекачувати кров. Зрозуміло, не треба різко підвищувати фізичне навантаження, але варто почати з аеробних вправ – хай не дуже інтенсивних, але регулярних.

Таблоид: Генетик разрабатывает средство для продления жизни на 30-50 лет

Перевірте свою вагу

Один з факторів, який впливає на підвищення пульсу – це зайва вага. Чим більше наше тіло, тим більше доводиться працювати серцю, щоб забезпечувати кров’ю всі органи. Якщо ваш індекс маси тіла перевищує 28, можливо, вам варто задуматися про зниження ваги.

Перевірте рівень калію

Ще одна причина пульсу, що зашкалює – можливий брак калію. Цей мікроелемент необхідний для нормальної роботи серця, а його нестача призводить до прискореного серцебиття і, як наслідок, підвищенню пульсу. Здайте аналізи, перевірте рівень калію в крові і, якщо з’ясується, що його недостатньо, їжте більше продуктів, що містять цей елемент (банани, помідори, авокадо, картоплю, зелень), а також зверніться до лікаря, щоб він підібрав добавки.

Їжте більше риби

Жирні кислоти омега-3, яких особливо багато в риб’ячому жирі, дуже корисні для здоров’я серця. Дослідження підтвердили, що регулярне вживання продуктів, багатих цими жирними кислотами, допомагає знизити частоту серцевих скорочень.

Таблоид: Все еще на коне. Папарацци сфотографировали 93-летнюю королеву Елизавету на прогулке верхом

Боріться зі стресом

Найнебезпечніший для здоров’я нашого серця – це хронічний або затяжний стрес. Дослідження підтверджують прямий зв’язок між постійним стресом і підвищенням частоти серцевих скорочень – навіть якщо людина відчуває себе добре. Варто освоїти прості техніки релаксації – глибоке дихання, візуалізація, медитація – щоб знизити наслідки хронічного стресу.

Намагайтеся налагодити свій сон

Щоб поліпшити здоров’я серця, нам необхідно добре висипатися. Під час фази глибокого сну пульс падає, знижується артеріальний тиск. А ось якщо ми регулярно спимо менше шести годин в день, ризик серцевого нападу зростає вдвічі. Тому найважливіше, що ми можемо зробити для здоров’я нашого серця – це налагодити свій сон.

Фото: fitostrov.ru

664
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


1
Популярные судебные решения
Популярные события
ЕСПЧ