Главная Ссылки ... Кудлаті вірші про кудлатиків — кішок та собак

Кудлаті вірші про кудлатиків — кішок та собак

Вірші від відомих українських поетів і письменників як Наталя Забіла, Петро Ребро, Платон Воронько, Ганна Чубач, Грицько Бойко та інших у збірці Кудлаті вірші із серії «Найкращі вірші для дітей» порадують своїх маленьких читачів та їхніх батьків. Чисельні загадки, лічилки, цікаві сюжети про побут домашніх тварин та їхні звички підкріплені ілюстраціями українського художника Валерія Харченка. Малюнки є невід’ємною частиною сюжету й детально змальовують вірші про тварин для дітей 3 років на кожній сторінці. Головними героями історій виступають коти та собаки, а миші та птиці виконують ролі другорядних героїв, або просто присутні на малюнках.

Роздивлятися зображення кудлатих друзів — суцільне задоволення, адже ілюстрації виконані у теплих кольорах, з використанням м’яких округлих форм, зображено різноманітних персонажів із різним одягом. Тому купити вірші для дітей 3 років буде гарною можливістю ознайомитися з творчістю Валерія Харченка й популярних письменників, якими Україна пишається.

Які завдання можна знайти у книзі?

В інтернет-магазині Schoolbook оприлюднено багато розвивальних книг для дошкільного віку. Сучасні посібники й художні книги можна використовувати у багатьох сферах: як розвивальні й навчальні засоби. Ціна таких товарів відшкодовується в декілька разів.

До збірки Кудлаті вірші увійшли 88 віршованих сюжетів. Нижче наведено перелік дій, які допоможуть максимально розкрити потенціал книги:

  • повторювати малюнки задля розвитку дрібної моторики рук,
  • вчити напам’ять загадки, лічилки, як звичайний віршик для дитини 3 роки,
  • запам'ятовувати, який одяг та якого кольору був на сторінці для розвитку пам’яті дитини,
  • переказувати сюжети замальовок для покращення мовлення,
  • рахувати персонажів, повторювати вивченні цифри,
  • знайомитися з рідною культурою, чому сприяє українська мова видання.

Мишки та птички супроводжують котиків та песиків у їхніх реалістичних і казкових пригодах, тож розглядання маленьких друзів кудлатих тварин на деталізованих малюнках може стати ще однією розвагою.

Вісімнадцять авторів та один ілюстратор

Видавництво Школа у книзі Кудлаті вірші пропонує ознайомитись із творчістю таких відомих українських авторів як Валентина Бондаренко, Варвара Гринько, Ганна Чубач, Грицько Бойко, Леонід Куліш-Зіньків, Леся Вербицька, Людмила Морар, Лідія Новикова, Людмила Морар, Людмила Савчук, Мирослава Біндас, Наталя Забіла, Наталя Любиченко, Олег Орач, Олена Плавенчук, Петро Ребро, Платон Воронько й Сергій Цушко.

Кудлаті вірші проілюстрував Валерій Харченко, який працював над книжками: «Людвігу прехитрому ура-ура-ура!», частинами серії «Дивовижні пригоди у лісовій школі», зошитами з наліпками для дошкільнят та ще багатьма виданнями.

Купити збірку або інші книги, в яких присутні вірші для дітей 3 років, можна на сайті Видавничого Дому Школа. Ціни вказані на сторінках товарів, а, при замовленні від 400 гривень, відправлення відбувається коштами видавництва.

У сукупності, робота поетів та ілюстратора у збірці Кудлаті вірші створює веселу й повчальну казку для дітей. Атмосфера книги, барвисті малюнки точно припадуть до душі маленьким читачам, їхнім батькам і власникам домашніх тварин, навчать поводженню з кудлатими друзями та їхньому способу життя. Читання віршиків — це якісний відпочинок, доступний для кожного, переконайтесь у цьому разом із котиками та песиками зі сторінок «Кудлатих віршів»! Ознайомитися з нашою продукцією можно за посиланням https://schoolbook.com.ua/

Просмотров : 750
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст