12 Король Швеції позбавив своїх онуків титулу
08.10.2019 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Просмотров:  444
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Король Швеції позбавив своїх онуків титулу

Король Швеції позбавив своїх онуків титулу - 0_18642200_1570561515_5d9cddeb2d8a3.jpg

П'ятеро онуків короля Карла XVI Густава і королеви Сільвії більше не будуть виконувати офіційні королівські обов'язки, пише glavcom.ua. Фото:  glavcom.ua

Король Швеції Карл XVI Густав взяв приклад з британської королівської родини, яка не надала королівського титулу Арчі, синові принца Гаррі і Меган Маркл.

Діти молодшої дочки короля Густава принцеси Мадлен і її чоловіка Кріса О'Ніла, а також молодшого сина принца Карла Філіпа і принцеси Софії більше не є членами королівського дому. Про це королівський палац Швеції повідомив в понеділок, 7 жовтня.

П'ятеро онуків короля Карла XVI Густава і королеви Сільвії більше не будуть виконувати офіційні королівські обов'язки, повідомляє People. І хоча формально вони залишаться членами королівської сім'ї, вони не будуть носити офіційний титул його/її королівська високість.
image_1
Король Швеції з дружиною, дітьми і внуками в 2017 році / Фото: @ kungahuset.se

«Його величність король прийняв рішення внести зміни до королівського двору. Мета змін - встановити, хто з членів королівської родини буде виконувати офіційні обов'язки, покладені на голову держави або пов'язані з функціями голови держави», - сказано в заяві короля.

Таблоид: Фальшаки. Хан ван Меегерен — художник, обманувший Геринга
Отже, троє дітей принцеси Мадлен: принцеса Леонор (5 років), принц Ніколас (4 роки) принцеса Адрієнна (1 рік) і сини Карла Філіпа - принц Олександр (4 роки) і принц Габріель (2 роки) втратять титул їхня королівська високість, проте збережуть за собою титули принц і принцеса, але вони будуть особистими титулами, а їхні діти, а також чоловік або дружина не зможуть на них претендувати.

image_2Прицесса Мадлен з чоловіком Крісом О'Нілом і дітьми / Фото: kungahuset.se

Принцеса Мадлен так відреагувала на рішення свого батька на своїй офіційній сторінці в Instagram: «Сьогодні двір оголосив, що Леонор, Ніколас і Адрієнна перестають бути членами королівського дому. Таке рішення обговорювалося вже давно. Ми з моїм чоловіком вважаємо, що для наших дітей це прекрасна можливість самостійно побудувати своє майбутнє».

Син короля принц Карл Філіп також привітав рішення батька на своїй сторінці в Instagram і висловив припущення, що у його синів тепер також буде більше можливостей для вибору життєвого шляху.

image_3Принц Карл Філіп і принцеса Софія з дітьми / Фото: @ kungahuset.se
Таблоид: 10 заповедей Януша Корчака для родителей
Указ короля не стосується принцеси Естель (7 років) і принца Оскара (3 роки) - дітей крон-принцеси Вікторії, спадкоємиці королівського трону Швеції, і її чоловіка принца Даніеля.

image_4
Принц Оскар і принцеса Естель, діти крон-принцеси Вікторії / Фото: @ kungahuset.se

На відміну від своїх двоюрідних братів і сестер, Естель і Оскар продовжать бути частиною королівського дому.
image_5
Король Карл XVI Густав, крон-принцеса Вікторія та принцеса Естель / Фото: @ kungahuset.se
Таблоид:Кьелл Нордстрем: К 2030 году вместо 28 стран ЕС будут 50 мощных экономических хабов
Сайт королівського дому Швеції вже замінив офіційне фото королівської родини. Замість всіх членів сім'ї на ньому тепер  позують король Карл XVI Густав, крон-принцеса Вікторія та принцеса Естель. 

 

444
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
ЕСПЧ