Главная Юридический мир ... Таблоид Коментар: Поцілунок - це домагання. Прийміть це як факт Коментар: Поцілунок - це домагання. Прийміть це як...

Коментар: Поцілунок - це домагання. Прийміть це як факт

Отключить рекламу
 - 0_21196900_1529764823_5b2e5bd733c81.jpg

Футбольний уболівальник поцілував журналістку DW у Москві під час ЧС-2018. Це сексуальне домагання чи невдалий жарт? Для Катерини Крижановської відповідь очевидна, повідомляє dw.com.

У центрі Москви, під час прямого ефіру, присвяченого чемпіонату світу з футболу, журналістку DW обійняв і поцілував незнайомий чоловік. Дівчина сприйняла це як сексуальне домагання. А коментатори в інтернеті, як і більшість моїх знайомих, вважають перебільшенням так називати "жартівливий жест". Нічого ж особливого не сталося.

Для пострадянського суспільства це, і справді, нічим не примітний випадок. Серед моїх подруг немає жодної, якій не клав би руку на коліно інструктор з водіння, до якої нав'язливо не притискались би в метро, ​​чи не приставали б старшокласники, викладачі або навіть начальники. На цьому тлі поцілунок незнайомця - дійсно не особливо видатний випадок.

Сексуальні домагання різного масштабу

Сексуальні домагання - це не тільки грубі чіпляння або спроби зґвалтування. Так, поцілунок на вулиці не співставний з діями голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. Але якщо хтось украв у вас гаманець, це ж теж не порівняти з крадіжкою мільйонів з держбюджету. Красти при цьому все одно не можна. Чому ж чіпляння меншого масштабу - це вважається в порядку?

Мені кажуть: "Чоловік не мав на увазі нічого поганого". Очевидно, не мав. Ми як і раніше живемо в суспільстві, де вважається, що подібні жарти повинні сприйматися як лестощі - і часто так і сприймаються, причому як чоловіками, так і жінками. Як написали в коментарях у Twitter до статті DW про інцидент у Москві - журналістка повинна радіти, що її нарешті справжній "мужик" поцілував.

Таблоид: Любовь во время войны: исторические фотосвидетельства

У випадках такого роду мова йде про зловживання силою. Фізичною - не всі можуть дати відсіч великому чоловікові - або моральною, коли жертва залежить від свого кривдника - начальника, професора, батька. Інакше чому ніхто не порушує особисті межі якихось хлопців з повітряно-десантних військ?

Я не хочу, щоб мене обіймав, притискав до себе, цілував незнайомий чоловік. І мені все одно, чи це жарт, парі з друзями або своєрідний комплімент моїй зовнішності. Я маю право не вдавати, що все в порядку, і не слухати ніяких виправдань. І не розумію, чому це так складно зрозуміти і прийняти.

Автор: Катерина Крижановська

Фото: Deutsche Welle

  • 1230

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 1230

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст