20.05.2015    Просмотров:  293
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Колишній депутат – вбивця Лозінський ще побуде за гратами

Колишній депутат – вбивця Лозінський ще побуде за гратами - kolishniy_deputat_vbivtsya_lozinskiy_shche_pobude_za_gratami_555cca008873b.jpg

Апеляційний суд Київської області розглянув апеляційну скаргу колишнього народного депутата Володимира Лозінського та його захисту та відмовив у її задоволенні. Таким чином, В. Лозінському скасовано заміну невідбутої частини покарання більш м’яким, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Як ідеться у повідомленні, у березні 2015 року керівництвом Бориспільської ВК № 119 до суду направлено клопотання засудженого В. Лозінського про заміну йому невідбутої частини покарання більш м’яким у виді виправних робіт (ст. 82 КК України).

З огляду на викладене, за дорученням прокуратури Київської області, управлінням Державної пенітенціарної служби України в місті Києві та Київській області проведено службове розслідування щодо дотримання адміністрацією Бориспільської ВК № 119 вимог законодавства при підготовці матеріалів про застосування засудженому пільги у вигляді заміни невідбутої частини покарання більш м’яким.

За результатами проведеної перевірки, наказом в.о. начальника управління ДПтС України в місті Києві та Київській області від 11.03.2015 скасовано незаконну постанову начальника Бориспільської ВК № 119 від 02.02.2015 про застосування до засудженого В. Лозінського заохочення у виді оголошення подяки.

За результатами судового розгляду при участі прокурора ухвалою Бориспільського міськрайонного суду від 02.04.2015 у задоволенні клопотання керівництва Бориспільської ВК № 119 відмовлено.

Не погоджуючись із прийнятим судом рішенням, В. Лозінський та його захисник подали апеляційні скарги на вказане рішення.

14 травня 2015 року апеляційним судом Київської області за участі працівників відділу організації участі прокурорів у кримінальному провадженні у суді прокуратури Київської області та Бориспільської міжрайонної прокуратури апеляційні скарги засудженого та його захисника розглянуто.

За результатами судового розгляду в задоволенні їхніх апеляційних скарг відмовлено, а ухвалу Бориспільського міськрайонного суду залишено без змін.
Нагадаємо, вироком Дніпровського районного суду м. Києва, ухвалою апеляційного суду м. Києва та Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ В. Лозінського засуджено за ч. 1 ст. 296, ч.1 ст. 122, ч. 2 ст. 121, ч. 1 ст. 263, 70 КК України до 10 років позбавлення волі.

Джерело: Юридична газета

Згадайте новину: Чи відбудеться покарання чиновників, які відпустили депутат - вбивцю Лозінського?

Заарештовано працівника прокуратури, який приймав участь у звільненні депутата - вбивці Лозінського.

Лозінському знову не щастить!

Повідомлення опубліковане в розділі новини за цим посиланням:

Друге повідомлення опубліковане в розділі новини за цим посиланням:

Аналізуйте судові акти:

З ухвалою судді Бориспільського міжрайонного суду Вознюка С. М. можливо ознайомитись за цим посиланням:

Читайте інтерв'ю: Судья Бориспольского горрайонного суда Киевской области Сергей Вознюк: "Я не ожидал такой реакции по делу Лозинского".

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: