1
0
2248
Про нове захоплення світу, ядерну рішучість британців, "тінь" над Україною і першу велику угоду після брекзиту - в огляді міжнародних видань від 19 липня.
Поке-терапія
Гра Pokemon Go, яка нещодавно захопила світ, як свого часу пісня "Макарена" або звичка носити приспущені штани, - це саме те, що потрібно людям на тлі численних поганих новин, вважає Daily Telegraph.
На думку автора, гра, основною метою якої є відловлювання фантазійних істот, образи котрих накладені на зображення реального світу, дає людям можливість додаткового спілкування з іншими, відкриває для них місця, які вони ніколи б не відвідали, якби там не ховалися чарівні звірі, і відволікає від проблем сьогодення.
Вспомните новость: Создатель «игры в змейку» зарабатывает $100 000 в день
"Після кожного теракту чи випадку жахливої жорстокості прийнято казати, що ми не дамо темним силам змінити наше життя. Але їм це вдається кожного дня, коли вони позбавляють нас можливості сміятися або змушують нас ховатися по домівках, коли ми не довіряємо незнайомцям чи відчуваємо, що світ просто прогнив, - пише автор. - Тому це чудово, що Pokemon Go - дурнувата гра з безглуздим результатом - показала, що ми все ще відкриті для щастя".
Як повідомляє Daily Telegraph, деякі британські лікарні дозволили пацієнтам грати у Pokemon Go в палатах і коридорах замість фізичних вправ, але попередили, що ігрова зона не поширюється на відділення інтенсивної терапії та реанімації.
Кнопка протиріч
Заява прем’єр-міністра Терези Мей про те, що в разі потреби вона натиснула б "ядерну кнопку", навіть якби це призвело до великої кількості загиблих, стала однією з центральних тем британської преси.
На пряме запитання, чи погодила б вона ядерний удар, який призвів би до загибелі 100 тисяч невинних людей, вона відповіла: "Весь сенс стримуючого фактору полягає в тому, аби наші вороги знали, що ми готові використати його, на відміну від припущення, що ми могли б мати засоби ядерного стримування, але насправді не готові були б їх використати".
Пані Мей сказала це під час промови в Палаті громад, де голосували за ядерну програму "Тризуб", пише Independent.
Дебати в парламенті також виявили розкол в Лейбористській партії, зокрема коли її лідер Джеремі Корбін заявив, що не зміг би дати згоду на ядерний удар, який би "вбив мільйони невинних людей".
Програмою зокрема передбачено оновлення чотирьох субмарин класу "Вангард", одна з яких завжди перебуває на патрулюванні з термоядерними боєголовками. Як пише видання, ракетами управляють за допомогою різновиду операційної системи Windows XP під назвою Windows for Submarines, яку експерти критикують за можливу вразливість до кібератак.
Вспомните новость: Джек Ма назвал создание Alibaba своей главной ошибкой
"Тінь перевороту" в Україні
Над Україною "нависла тінь перевороту", пише Тетяна Івженко в російській "Независимой газете".
Принаймні, про підготовку такого сценарію авторці, за її словами, розповіли кілька депутатів Верховної Ради, які припускають, що опоненти Петра Порошенка можуть почати повстання, скориставшись протестними настроями в суспільстві.
За іншою версією, "в країні можливе інсценування перевороту з метою посилення позицій чинної влади", пише вона.
Опозиція пропонує оголосити дострокові парламентські вибори і заявляє, що українському президенту доведеться прийняти таке рішення через суспільне незадоволення економічними проблемами, що, як вони пророкують, може вилитися у протести вже восени, пише пані Івженко.
Заступник директора Інституту соціології НАНУ Євген Головаха оцінює ймовірність соціальних вибухів у шість балів за 10-бальною шкалою. Але він зазначив, що економічні протести в Україні ніколи не переростали в щось більше.
На думку керівника Агентства моделювання ситуацій Віталія Бали, наразі в Україні відсутній авторитетний лідер, який зміг би очолити таке повстання. Він не виключає, що зовнішні сили можуть спровокувати спробу перевороту, але підкреслює, що громадяни навряд чи підтримають такий сценарій - навіть не від симпатій до чинної влади, а через ті загрози, які виникли б для держави.
Вспомните новость: Споры за украинские домены: Американский суд решит, кто хозяин на Klumba.ua
Ставка на королівство
Японська телекомунікаційна група Softbank Group Corp домовилася про купівлю британського виробника чіпів Arm Holdings Plc за 24,3 млрд фунтів стерлінгів, повідомляє Financial Times.
Очікується, що британська компанія допоможе японцям стати лідером так званого "інтернету речей", нового технологічного ринку з великими перспективами.
За інформацією газети, поглинання заснованої 25 років тому Arm Holdings, штат якої налічує 4 тис. осіб, стане найбільшим в історії японської групи.
Під час спілкування з журналістами у Лондоні голова японської групи Масайоші Сан підкреслив свою впевненість в британській економіці, навіть попри рішення країни вийти з ЄС.
Вспомните новость: Microsoft покупает LinkedIn за $26 млрд
"Я одним з перших роблю велику ставку на Сполучене Королівство після брекзиту", - наголосив він.
Як зауважує Financial Times, Arm краще захищена від наслідків брекзиту, оскільки працює на глобальному ринку і заробляє в американських доларах.
Втім, не всі поділяють оптимізм щодо укладеної угоди.
Daily Mail стверджує, що новина "викликала побоювання через можливі наступні поглинання іноземними компаніями".
Депутат-лейборист Аєн Райт сказав у коментарі газеті: "Попри всі запевнення щодо угоди, я все ще боюся, що ця компанія діє як футбольний клуб, який продає гравців замість того, аби поліпшувати їхні якості."
Джерело: BBC
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
127
Коментарии:
0
Просмотров:
140
Коментарии:
0
Просмотров:
202
Коментарии:
0
Просмотров:
252
Коментарии:
0
Просмотров:
224
Коментарии:
0
Просмотров:
267
Коментарии:
0
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.