14.09.2015    Просмотров:  282
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Голову Державної служби зайнятості Кашубу затримали за хабар у розмірі 600 тис. грн. Суд дозволив вийти під заставу в розмірі 1,8 млн. грн.

Голову Державної служби зайнятості Кашубу затримали за хабар у  розмірі 600 тис. грн. Суд дозволив вийти під заставу в розмірі 1,8 млн. грн.  - golovu_dergavnoi_slugbi_zaynyatosti_kashubu_zatrimali_za_habar_u_rozmiri_600_tis_grn_sud_dozvoliv_viyti_pid_zastavu_v_rozmiri_1_8_mln_grn_55f7355a99239.jpg

Генеральною прокуратурою України спільно зі співробітниками Служби безпеки України затримано одного з керівників Державної служби зайнятості України Ярослава Кашубу під час отримання неправомірної вигоди у розмірі понад 600 тис грн.

Завдяки належній організації досудового розслідування злочинця з предметом кримінального правопорушення затримано на місці скоєння злочину.  На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання посадовцю запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За клопотанням Генеральної прокуратури України Печерський районний суд м. Києва обрав запобіжні заходи двом особам з числа керівників Державної служби зайнятості, затриманим за фактом одержання неправомірної вигоди.

Читайте статтю: Деякі питання кваліфікації одержання хабара у великому та в особливо великому розмірі 

Так, керівнику Державної служби зайнятості Ярославі Кашубі обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та одночасно визначено можливість внесення застави у розмірі 1 млн 800 тис грн для забезпечення виконання покладених на підозрюваного обов’язків.

Іншій особі – голові тендерного комітету Державної служби зайнятості обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та визначено можливість внесення застави у розмірі 627 тис грн.

Нагадаємо, що вказані службові особи за попередньою змовою одержали неправомірну вигоду в особливо великому розмірі у загальній сумі понад 600 тис грн за надання протиправного сприяння представникам комерційних структур під час участі у державних закупівлях та у подальшому заволодінні бюджетними коштами. З урахуванням зібраних доказів, затриманим повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 368 КК України. 

Джерело: Генпрокуратура

Згадайте новину: Суддя ВГСУ Артур Ємельянов та член ВСЮ Павло Гречківський бізнес-партнери із привласнення заповідної землі під Києвом 

Лавринович може бути взятий під варту, але суд вже призначив розмір застави 

Слідчий ГПУ Шапакин та прокурор ГПУ Корнієць заарештовані судом за підозрою у хабарництві, проте мають право вийти під заставу

Генпрокуратура повідомила про підозру голові Апеляційного суду м. Києва Чернушенку 

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: