27.03.2015    Просмотров:  330
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Голова ВАСУ Олександр Нечитайло склав свої повноваження

Голова ВАСУ Олександр Нечитайло  склав свої повноваження - golova_vasu_oleksandr_nechitaylo_sklav_svoi_povnovagennya_5515371433634.jpg

Відповідно до ст. 20 ЗУ «Про судоустрій та статус суддів» голова Вищого адміністративного суду України Олександр Нечитайло написав заяву про складання повноважень і сьогодні збори суддів ВАСУ цю заяву взяли до відома. Разом із Нечитайлом  повноваження також склад перший заступник голови ВАСУ Михайло Смокович. Тимчасово до обрання зборами суддів нового голови ВАСУ обов‘язки голови буде виконувати інший заступник Дмитро Ліпський.

Згідно змін внесених до ЗУ «Про судоустрій та статус суддів» 8 квітня 2014 року голова ВАСУ обирається строком на один рік, таким чином строк перебування Нечитайла на посаді закінчується в червні 2015 року. Саме відсутністю часу для організації роботи ВАСУ, пояснив суддя Нечитайло свою заяву про складання повноважень.  

Цікаво, що сам суддя Нечитайло розглядає можливість свого обрання на посаду голови ВАСУ повторно, якщо його кандидатуру висунуть інші судді на цю посаду, проте його самовисування не відбудеться.

Збори суддів з питання обрання голови ВАСУ призначено на понеділок 30 березня 2015р.  

Згадайте новину: Нечитайло О. М. призначено головою Вищого адміністративного суду України

Вибори голови Вищого адміністративного суду України: питання не вирішене

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: