Главная Блог ... Новости "Голова" Тупицький у розшуку судився за казенне житло в Конча-Заспі "Голова" Тупицький у розшуку судився за казенне жи...

"Голова" Тупицький у розшуку судився за казенне житло в Конча-Заспі

Отключить рекламу
\

Ексголова Конституційного суду Олександр Тупицький звертався до Голосіївського районного суду міста Києва і просив визнати протиправним розірвання договору користування будинком користування.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на рішення 7 вересня.

У 2020-му тодішній суддя КСУ мав договір оренди помешкання площею 60 кв. м. у Будинку відпочинку «Конча-Заспа» Державного управління справами».

Щомісяця користування приміщенням без урахування плати за комунальні послуги коштувало Тупицькому 10 090,20 грн. з ПДВ.

Однак суддя із невідомих причин пів року не сплачував за будинок і комуналку, накопичивши близько 79 тисяч гривень боргу. Через це державна установа розірвала договір оренди в односторонньому порядку.

Згадайте новину: Бухгалтерку Конституційного суду Осницьку будуть судити поки Тупицький у розшуку

Тупицький вважав, що це неправомірно і оскаржував розірвання договору. Водночас його доводи у судовому рішенні не відображені.

Суд вирішив, що цей позов не відповідає ефективному способу захисту, оскільки в разі задоволення цієї позовної вимоги вона не може бути виконана примусово, а майнова сфера позивача не буде відновлена. Крім того така вимога не передбачена ні спірним договором, ні законом.

Позов Тупицького залишено без задоволення.

Колишній голова КСУ є обвинуваченим у двох кримінальних справах. Але з квітня 2022-го він на судові засідання не з’являється. У березні Тупицький із родиною залишив територію України в тепер постійно проживає у місті Відень (Австрія). Офіційні дані про те, що обвинувачений перетинав державний кордон — відсутні. Обставини перетину Тупицьким державного кордону розслідуються у іншому кримінальному провадженні.

27 травня ухвалою Подільського районного суду Києва Тупицького оголосили в міжнародний розшук.

Нагадаємо, що ексголова Конституційного суду звинувачується у підкупі свідка в інтересах колишнього Голови Вищого господарського суду України Юрія Татькова для дачі завідомо неправдивих показань у кримінальному провадженні щодо заволодіння майновими активами ЗАТ «Зуївський енергомеханічний завод».

Згадайте новину: Кінець "епопеї" навколо Тупицького: у КСУ його замінила нова суддя - Оксана Грищук

Крім того, у 2018-2019 роках Тупицький начебто сам неодноразово надавав слідчому ГПУ завідомо неправдиві показання, поєднані зі штучним створенням доказів

Також, за версією обвинувачення, ексголова Конституційного суду за попередньою змовою з головним бухгалтером суду Наталією Осницькою втрутилися в роботу автоматизованої системи дистанційного обслуговування клієнтів Державної казначейської служби України при підписанні електронних бухгалтерських документів. Голосіівський суд, який слухає йю справу, 22 серпня 2022 року аналогічно оголосив Тупицького в розшук зупинив провадження щодо нього. Водночас очікується, що суд виокремить матеріали і почне розглядати по суті справу за обвинуваченням бухгалтерки.

 • 1486

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1486

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст