Головна Блог ... Новини "Голова" Тупицький у розшуку судився за казенне житло в Конча-Заспі "Голова" Тупицький у розшуку судився за казенне жи...

"Голова" Тупицький у розшуку судився за казенне житло в Конча-Заспі

Відключити рекламу
 - f95f070758e9d102cc98028aac0f10dd.jpg

Ексголова Конституційного суду Олександр Тупицький звертався до Голосіївського районного суду міста Києва і просив визнати протиправним розірвання договору користування будинком користування.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на рішення 7 вересня.

У 2020-му тодішній суддя КСУ мав договір оренди помешкання площею 60 кв. м. у Будинку відпочинку «Конча-Заспа» Державного управління справами».

Щомісяця користування приміщенням без урахування плати за комунальні послуги коштувало Тупицькому 10 090,20 грн. з ПДВ.

Однак суддя із невідомих причин пів року не сплачував за будинок і комуналку, накопичивши близько 79 тисяч гривень боргу. Через це державна установа розірвала договір оренди в односторонньому порядку.

Згадайте новину: Бухгалтерку Конституційного суду Осницьку будуть судити поки Тупицький у розшуку

Тупицький вважав, що це неправомірно і оскаржував розірвання договору. Водночас його доводи у судовому рішенні не відображені.

Суд вирішив, що цей позов не відповідає ефективному способу захисту, оскільки в разі задоволення цієї позовної вимоги вона не може бути виконана примусово, а майнова сфера позивача не буде відновлена. Крім того така вимога не передбачена ні спірним договором, ні законом.

Позов Тупицького залишено без задоволення.

Колишній голова КСУ є обвинуваченим у двох кримінальних справах. Але з квітня 2022-го він на судові засідання не з’являється. У березні Тупицький із родиною залишив територію України в тепер постійно проживає у місті Відень (Австрія). Офіційні дані про те, що обвинувачений перетинав державний кордон — відсутні. Обставини перетину Тупицьким державного кордону розслідуються у іншому кримінальному провадженні.

27 травня ухвалою Подільського районного суду Києва Тупицького оголосили в міжнародний розшук.

Нагадаємо, що ексголова Конституційного суду звинувачується у підкупі свідка в інтересах колишнього Голови Вищого господарського суду України Юрія Татькова для дачі завідомо неправдивих показань у кримінальному провадженні щодо заволодіння майновими активами ЗАТ «Зуївський енергомеханічний завод».

Згадайте новину: Кінець "епопеї" навколо Тупицького: у КСУ його замінила нова суддя - Оксана Грищук

Крім того, у 2018-2019 роках Тупицький начебто сам неодноразово надавав слідчому ГПУ завідомо неправдиві показання, поєднані зі штучним створенням доказів

Також, за версією обвинувачення, ексголова Конституційного суду за попередньою змовою з головним бухгалтером суду Наталією Осницькою втрутилися в роботу автоматизованої системи дистанційного обслуговування клієнтів Державної казначейської служби України при підписанні електронних бухгалтерських документів. Голосіівський суд, який слухає йю справу, 22 серпня 2022 року аналогічно оголосив Тупицького в розшук зупинив провадження щодо нього. Водночас очікується, що суд виокремить матеріали і почне розглядати по суті справу за обвинуваченням бухгалтерки.

 • 836

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 836

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст