Главная Блог ... Новости Фігуранта справи про підроблені рішення Дарницького суду за строками звільнили від відповідальності Фігуранта справи про підроблені рішення Дарницьког...

Фігуранта справи про підроблені рішення Дарницького суду за строками звільнили від відповідальності

Отключить рекламу
 - tn1_0_73292700_1592744363_5eef59abb2f5e.jpg

Голосіївський суд Києва звільнив від відповідальності директора ТОВ «АВАДОРН» Андрія Глущенка за використання підробленого судового рішення.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 1 червня.

За невстановлених обставин невстановленими особами підроблено рішення Дарницького суду, яким затверджено мирову угоду і визнається за позивачем право власності на житловий будинок з підземним паркінгом та блоком соціально-побутового призначення у місті Києві, по вул. Гоголівській, 45. Площа будинку 5161 кв.м.

Підроблене рішення за невстановлених обставин передано керівнику апарату Дарницького районного суду Олексію Медведєву, який знав про підробку, але вніс її до реєстру, надавши статусу офіційного документу.

Далі за невстановлених обставин рішення передано Глущенку, який знав про підробку рішення, але водночас начебто не знав про злочинні наміри невстановлених осіб щодо шахрайського заволодіння будинком по вул. Гоголівській. Глущенку доручили звернутися з цим судовим рішенням до державного реєстратора і переоформити будинок на позивача, що він і зробив. Коли злочин було розкрито, то рішення про реєстрацію скасували.

Згадайте новину: Суд скасував реєстрацію багатоповерхівки за фейковим рішенням Дарницького суду

Чоловіка звинуватили у використанні завідомо підробленого документу.

Подія злочину мала місце у березні 2016.

Особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею злочину і до дня набрання вироком законної сили минуло три роки у разі вчинення злочину невеликої тяжкості, за який передбачене покарання у виді обмеження або позбавлення волі.

Звільнення особи від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням давності є обов’язковим для суду.

Зауважимо, що справа Глущенка з угодою про визнання винуватості надійшла до Голосіївського суду ще у жовтні 2018, але підготовче засідання у ній не могло відбутися більше року. У лютому 2020 у засіданні прокурор і сторона захисту попросили не затверджувати угоду про визнання винуватості. Суд вирішив, що у випадку відмови від угоди про визнання винуватості, КПК не дозволяє призначити справу до розгляду і відправив її на дорозслідування. Приблизно через місяць прокурор подав клопотання про звільнення особи від відповідальності, що суд зміг зробити тільки у червні.

Згадайте новину: Керівник апарату Дарницького суду Києва Олексій Медведев, який вносив до реєстру підроблені рішення, зокрема щодо нерухомості, відбувся штрафом у 17 тис. гривень

У грудні 2018 року Подільський суд затвердив угоду, за якою екс-керівник Дарницького суду Києва Олексій Медведєв визнав себе винним у незаконному втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу суду і використанні завідомо підробленого документа. Йшлося про внесення до реєстру 22 підроблених рішень, що стали підставою для визнання права власності на близько 100 об’єктів нерухомості в місті Києві (будинки, квартири, горища, паркомісця та ін.). Медведєва покарали штрафом у 17 тис. грн. Раніше колектив Дарницького суду брав його на поруки. Підроблені рішення реєструвалися з використання логінів і паролів різних працівників суду. Однак Медведєв узяв все на себе. В угоді про визнання винуватості написано, що логіни і паролі Медведєв отримав за невстановлених досудовим розслідуванням обставин. Особи, які вважають себе постраждалими від дій Медведєва, оскаржували вирок, але 4 червня 2019 Апеляційний суд залишив його без змін. На підроблених рішеннях стояли підписи колишнього судді Євгена Куренкова, який відхрестився від них.

 • 1792

  Просмотров

 • 1

  Коментарии

 • 1792

  Просмотров

 • 1

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Ворон ворону око не виклює...

  24.06.2020 02:43

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст