Главная Блог ... Новости Суд скасував реєстрацію багатоповерхівки за фейковим рішенням Дарницького суду Суд скасував реєстрацію багатоповерхівки за фейков...

Суд скасував реєстрацію багатоповерхівки за фейковим рішенням Дарницького суду

Отключить рекламу
Суд скасував реєстрацію багатоповерхівки за фейковим рішенням Дарницького суду - tn1_0_56220900_1565868239_5d5540cf89481.jpg

Господарський суд Києва скасував записи про право власності ТОВ «Уніком Сервіс» на багатоповерховий житловий будинок в Києві по вул. Гоголівська, 45г площею 5160,7 м2. Рішення прийнято за позовом Державного інвестиційно-будівельного госпрозрахункового підприємства «Інвестбуд-3000». Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на рішення від 18 липня.

Позивач зіслався на те, що право власності за «Уніком Сервіс» зареєстровано неправомірно, внаслідок кримінального злочину, що встановлено вироком Подільського районного суду Києва від 12.12.2018.

У грудні минулого року Подільський суд затвердив угоду, за якою екс-керівник Дарницького суду Києва Медведєв визнав себе винним у реєстрації 22 підроблених рішень суду, що стали підставою для визнання права власності на понад 80 об’єктів нерухомості в місті Києві.

Медведєва покарали штрафом у 17 тис. грн. Раніше весь колектив Дарницького суду брав його на поруки. Підроблені рішення реєструвалися з використання логінів і паролів різних працівників суду. Однак Медведєв узяв все на себе. Підроблені судові рішення він, як ідеться в вироку суду, отримав від невстановлених осіб.

Будинок по вул. Гоголівській почало будувати у 2004 році державне підприємство із залученням інвесторів — фізичних та юридичних осіб.

Згадайте новину: На Київщині охоронця і домоправителя підозрюють у крадіжці $2 млн, які господарі зашили в стелю після революції

За рішенням Дарницького суду 2012 року, як тепер відомо підробленого, «Інвестбуд-3000» начебто передав будинок деякому громадянину Ушацькому А.С. Той у 2008 році нібито позичав 40 млн грн на будівництво у Галатенка К.О. Гроші повернуто не було. Боржник і позичальник уклали мирову угоду і суд визнав власником будинку Галатенка. Останній, у свою чергу, продав будинок деякому Володимиру Токарчуку, який передав його до статутного капіталу ТОВ «Уніком Сервіс».

Згадайте новину: Суд зобов’язав прокурора повернути $200 тис. доларів, які вважали хабарами Мінекології

У квітні 2018 Галатенко на допиті розповів, що в грудні 2015 року раніше не знайома йому особа запропонувала за винагороду у 400 гривень укласти договір купівлі-продажу квартири. Він погодився і дав незнайомцю копію свого паспорта та ідентифікаційного номера. У березні 2016, підписуючи договір, він помітив, що йдеться не про квартиру, а житловий будинок, площею більше 5 тис. квадратних метрів, але відмовитись від підписання договору не міг, оскільки хвилювався за своє життя.

Покупець Токарчук був засуджений за фіктивне підприємництво (з іншою фірмою) і пособництво в ухиленні від сплати податків.

Директорка і співзасновниця фірми «Уніком Сервіс», якій Токарчук передав будинок, Оксана Зіневич також зізналась, що роль свою виконувала за винагороду в 1 тис.грн щомісяця.

Згадайте новину: Суд вкотре не зміг провести засідання у справі «діамантових прокурорів»

  • 2055

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 2055

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст