Главная Блог ... Новости Ексміністр Табачник підозрюється у держзраді: засвітився у координації колаборантів Ексміністр Табачник підозрюється у держзраді: засв...

Ексміністр Табачник підозрюється у держзраді: засвітився у координації колаборантів

Отключить рекламу
Ексміністр Табачник підозрюється у держзраді: засвітився у координації колаборантів - 3aa8804460e0d654468344fc8f1584a7.jpeg

Служба безпеки України повідомила колишньому міністру освіти Дмитру Табачнику підозру в державній зраді в умовах воєнного стану.

Як ідеться у тексті підозри, після повномасштабного вторгнення РФ Табачник, будучи в минулому державним діячем, погодився на співрпрацю із ФСБ Росії.

1 травня він, маючи глибокі проросійські погляди, за допомогою месенджеру Telegram сконтактував колаборантів окупованих територій у Херсонській та Запорізькій областях Володимира Сальдо і Євгена Балицького із заступником міністра охорони здоров’я РФ Андрєєм Плутиницьким для організації процесів у сфері охорони у захоплених населених пунктах. При цьому діяв як представник вищих органів влади РФ.

18 червня Табачник листувався із Сальдо для організації його зустрічі із мінстром МНС АР Крим для вирішення питання про створення (відновлення) служби з надзвичайних ситуацій, підписання договору про співпрацю з Управлінням внутрішніх справ у Херсонській області і створення служби «112».

25 та 26 липня Табачник відібрав у Сальдо і Балицького інформацію про кількість об’єктів інфтраструктури, навчальних закладів, медичиних установ, виборчих дільниць. На підставі цієї інформації Табачник подав на ім’я заступника голови уряду РФ доповідну записку про необхідність озброєної охорони для цих об’єктів.

16 серпня Табачник у месенджері Telegram написав абоненту «Олегу Владимировичу Козлову», який вважається співробітником 9 управління департаменту оперативної інформації 5 служби ФСБ РФ. Табачник повідомив про некомпетентність керівника Запорізької ВЦА Балицького у питаннях створення мережі аптек на окупованій території, ціноутворенні на фармацевттичну продукцію, а також неналежного зберігання вакцин та інсулінів.

У часи президента Януковича Табачник був міністром освіти і науки. Раніше віце-прем’єром, народним депутатом, главою адміністрації президента Кучми.

 • 1383

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1383

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст