Головна Блог ... Новини Ексміністр Табачник підозрюється у держзраді: засвітився у координації колаборантів Ексміністр Табачник підозрюється у держзраді: засв...

Ексміністр Табачник підозрюється у держзраді: засвітився у координації колаборантів

Відключити рекламу
Ексміністр Табачник підозрюється у держзраді: засвітився у координації колаборантів - 3aa8804460e0d654468344fc8f1584a7.jpeg

Служба безпеки України повідомила колишньому міністру освіти Дмитру Табачнику підозру в державній зраді в умовах воєнного стану.

Як ідеться у тексті підозри, після повномасштабного вторгнення РФ Табачник, будучи в минулому державним діячем, погодився на співрпрацю із ФСБ Росії.

1 травня він, маючи глибокі проросійські погляди, за допомогою месенджеру Telegram сконтактував колаборантів окупованих територій у Херсонській та Запорізькій областях Володимира Сальдо і Євгена Балицького із заступником міністра охорони здоров’я РФ Андрєєм Плутиницьким для організації процесів у сфері охорони у захоплених населених пунктах. При цьому діяв як представник вищих органів влади РФ.

18 червня Табачник листувався із Сальдо для організації його зустрічі із мінстром МНС АР Крим для вирішення питання про створення (відновлення) служби з надзвичайних ситуацій, підписання договору про співпрацю з Управлінням внутрішніх справ у Херсонській області і створення служби «112».

25 та 26 липня Табачник відібрав у Сальдо і Балицького інформацію про кількість об’єктів інфтраструктури, навчальних закладів, медичиних установ, виборчих дільниць. На підставі цієї інформації Табачник подав на ім’я заступника голови уряду РФ доповідну записку про необхідність озброєної охорони для цих об’єктів.

16 серпня Табачник у месенджері Telegram написав абоненту «Олегу Владимировичу Козлову», який вважається співробітником 9 управління департаменту оперативної інформації 5 служби ФСБ РФ. Табачник повідомив про некомпетентність керівника Запорізької ВЦА Балицького у питаннях створення мережі аптек на окупованій території, ціноутворенні на фармацевттичну продукцію, а також неналежного зберігання вакцин та інсулінів.

У часи президента Януковича Табачник був міністром освіти і науки. Раніше віце-прем’єром, народним депутатом, главою адміністрації президента Кучми.

 • 1438

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1438

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст