Главная Блог ... Новости Довідник майбутнього адвоката

Довідник майбутнього адвоката

Отключить рекламу
 - tn1_0_21513600_1626195086_60edc48e348bd.jpg

На аналітично-правовій платформі Lex почалося формування Довідника майбутнього адвоката – збірника відповідей на питання теоретичної частини Програми складення адвокатського кваліфікаційного іспиту.

Першим підключено розділ ХІ Програми – Сімейне право.

Головна його особливість – постійно актуальний стан, адже в текстах відповідей на екзаменаційні питання містяться посилання на чинні норми права.

Отже у порівнянні з друкованими виданнями для підготовки до іспитів, які частково втрачають актуальність після змін в законодавстві, що зараз надходять нестримним потоком, Довідник майбутнього адвоката на платформі Lex ніколи не застаріє.

Важливою перевагою підготовленого розділу «Сімейне право» є можливість переходити за гіперпосиланнями не лише до чинних норм права, а й до пов’язаних з ними коментарів статей Сімейного кодексу за академічним виданням «Сімейний кодекс України. Науково-практичний коментар», підготовленим колективом з понад сорока відомих науковців і практиків у видавництві «Юрінком Інтер».

Також серед пов’язаних документів до кожної статті кодексу чи закону, згаданої у відповіді на екзаменаційне питання, можна легко відсортувати всю пов’язану з нею судову практику, що наповнюється в реальному часі, зокрема і з правовими позиціями Верховного Суду.

На черзі підключення розділу V Програми складення адвокатського кваліфікаційного іспиту– Цивільне право та розділу IX – Законодавство про працю.

Зразки документів для складання письмового адвокатського іспиту також доступні та готові до використання.

Нагадаємо, стати користувачем онлайн-платформи LEX дуже легко: Ви маєте можливість отримати безкоштовний демо-доступ до ресурсу, а також, в разі потреби, консультацію спеціаліста з клієнтської підтримки платформи. Замовити демо-доступ можна самостійно, заповнивши форму онлайн. Або, якщо Ви ще не почуваєте себе впевненим користувачем онлайн-ресурсів, за телефонами на офіційному сайті платформи LEX.

 • 2726

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2726

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст