Головна Блог ... Новини Довідник майбутнього адвоката

Довідник майбутнього адвоката

Відключити рекламу
Довідник майбутнього адвоката - tn1_0_21513600_1626195086_60edc48e348bd.jpg

На аналітично-правовій платформі Lex почалося формування Довідника майбутнього адвоката – збірника відповідей на питання теоретичної частини Програми складення адвокатського кваліфікаційного іспиту.

Першим підключено розділ ХІ Програми – Сімейне право.

Головна його особливість – постійно актуальний стан, адже в текстах відповідей на екзаменаційні питання містяться посилання на чинні норми права.

Отже у порівнянні з друкованими виданнями для підготовки до іспитів, які частково втрачають актуальність після змін в законодавстві, що зараз надходять нестримним потоком, Довідник майбутнього адвоката на платформі Lex ніколи не застаріє.

Важливою перевагою підготовленого розділу «Сімейне право» є можливість переходити за гіперпосиланнями не лише до чинних норм права, а й до пов’язаних з ними коментарів статей Сімейного кодексу за академічним виданням «Сімейний кодекс України. Науково-практичний коментар», підготовленим колективом з понад сорока відомих науковців і практиків у видавництві «Юрінком Інтер».

Також серед пов’язаних документів до кожної статті кодексу чи закону, згаданої у відповіді на екзаменаційне питання, можна легко відсортувати всю пов’язану з нею судову практику, що наповнюється в реальному часі, зокрема і з правовими позиціями Верховного Суду.

На черзі підключення розділу V Програми складення адвокатського кваліфікаційного іспиту– Цивільне право та розділу IX – Законодавство про працю.

Зразки документів для складання письмового адвокатського іспиту також доступні та готові до використання.

Нагадаємо, стати користувачем онлайн-платформи LEX дуже легко: Ви маєте можливість отримати безкоштовний демо-доступ до ресурсу, а також, в разі потреби, консультацію спеціаліста з клієнтської підтримки платформи. Замовити демо-доступ можна самостійно, заповнивши форму онлайн. Або, якщо Ви ще не почуваєте себе впевненим користувачем онлайн-ресурсів, за телефонами на офіційному сайті платформи LEX.

 • 3023

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 3023

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст