Главная Блог ... Консультации от юристов Довідки про несудимість більше не видають: чим вони замінені читайте у цій статті Довідки про несудимість більше не видають: чим вон...

Довідки про несудимість більше не видають: чим вони замінені читайте у цій статті

Отключить рекламу
 - 1991c6d9a1830cabe2707ec6f7d165da.jpg

Попри війну в Україні діджитилізація продовжує створювати комфортні умови для отримання громадянами електронних послуг.

Раніше українці для підтвердження інформації про наявність чи відсутність судимості отримували «довідки про несудимість». З 15 квітня 2022 року такий документ більше не видають в паперовому або електронному вигляді.

Замість «ДОВІДКИ ПРО НЕСУДИМІСТЬ» видається ВИТЯГ З ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ СИСТЕМИ «ОБЛІК ВІДОМОСТЕЙ ПРО ПРИТЯГНЕННЯ ОСОБИ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА НАЯВНОСТІ СУДИМОСТІ».

Отримати його можна на сайті Міністерства внутрішніх справ за посиланням: https://vytiah.mvs.gov.ua/app/landing.

Згадайте новину: Довідка про відсутність судимості канула в лету!

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ВИТЯГУ

Отримати витяг має право фізична особа, яка досягла 14-річного віку та має право на отримання з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» відомостей про себе.

АЛГОРИТМ ДІЙ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВИТЯГУ:

1. Увійти до особистого кабінету за допомогою електронного цифрового підпису (Bank ID НБУ або Дія.Підпис).

2. Заповнити дані в особистому кабінеті (країна народження/область народження, країна реєстрації/область реєстрації та інші дані).

3. У разі зміни прізвища, ім’я або по батькові заповнити відповідні дані.

4. Вибрати зі списку мету отримання запиту (наприклад оформлення участі у процедурі публічної закупівлі/спрощеної публічної закупівлі, пред’явлення за місцем вимоги тощо).

5. Обрати тип витягу (скорочений витяг буде містити лише відомості про відсутність (наявність) судимості; повний витяг буде містити відомості про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України).

6. Надіслати запит на отримання витягу.

ВИТЯГ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО.

Витяг є електронним документом та формується досить швидко - не більше однієї хвилини. Перевірка достовірності витягу здійснюється за допомогою QR-коду, який розміщений в правому верхньому куті витягу.

Отже, заміна довідки про несудимість отриманням витягу в електронному вигляді прибирає бюрократичні перепони та дозволяє громадянам оперативно реалізувати свої права на працю, виїзд за кордон, усиновлення, встановлення опіки, оформлення ліцензій на здійснення господарської діяльності тощо.

У випадку виникнення запитань проконсультую індивідуально, з конкретної ситуації. Відповім на поставлені запитання. Консультація дозволить скласти оптимальний план дій і уникнути неочікуваних та негативних наслідків. Консультація адвоката отримана сьогодні – ваша безпека та впевненість завтра та завжди.

Індивідуальні консультації надаються за попереднім записом за телефоном: +38050-193-59-42, +38067-940-63-00.

У випадку якщо виникли запитання або необхідно вивчити конкретні документи, звертайтеся за електронною адресою - rogozin555@ukr.net (для пересилки документів) або за вказаними телефонами.

Автор консультації:

З повагою, Адвокат Сергій Леонідович РОГОЗІН

 • 5936

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 5936

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные консультации

  Смотреть все консультации
  Смотреть все консультации
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст