Главная Блог ... Новости Для швидкого відновлення Україні потрібні $70 мільярдів інвестицій на рік - Мінекономіки Для швидкого відновлення Україні потрібні $70 міль...

Для швидкого відновлення Україні потрібні $70 мільярдів інвестицій на рік - Мінекономіки

Отключить рекламу
Для швидкого відновлення Україні потрібні $70 мільярдів інвестицій на рік - Мінекономіки - 100075e8a62ad7a67fe4b9d07ebd4f33.jpg

Для швидкого післявоєнного відновлення Україна провинна вийти на темпи отримання інвестицій у розмірі приблизно 35% ВВП, або $70 мільярдів на рік впродовж щонайменше 10 років.

Згадайте новину: 13,7 % - коментар Національного банку щодо рівня інфляції в березні 2022 року

Про це в ефірі телемарафону сказав заступник міністра економіки України Денис Кудін.

«Для швидкого післявоєнного відновлення ми провинні вийти на темпи інвестицій приблизно 35% ВВП. Останній ВВП у нас був 200 мільярдів доларів. 35% — це десь приблизно 70 мільярдів доларів щороку», — наголосив Кудін.

За його словами, такі довготривалі інвестиційні очікування спричинені обсягами руйнувань та нанесених нашій економіці збитків.

«Не можна все відновити за один рік. Зусилля (інвесторів) мають бути спрямовані хоча б протягом десяти років», — сказав заступник міністра.

Він підкреслив, що завдяки збільшеному інтересу до України з боку як іноземних держав, так і іноземних компаній, у нашої країни є шанс запросити провідних інвесторів.

«Щоб економіка зросла, нам треба більше виробництв, більше підприємств у сфері послуг. Для цього потрібні інвестиції. Ми працюємо з багатьма провідними країнами світу, чиї акції котуються на біржах. Наша ключова задача, щоб вони прийшли в Україну, відкрили тут бізнес і почали тут працювати», — наголосив Кудін.

Чиновник також заявив, що уряд наразі приступив до централізованого планування розвитку галузей економіки та визначає підприємства, які потрібно створити. У рамках цього планування для потенційних іноземних інвесторів розробляються готові проєктні рішення.

Згадайте новину: Світовий банк прогнозує падіння ВВП України на 45%

Джерело: Укрінформ

 • 1415

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1415

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст