24.06.2014    Просмотров:  361
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Депутат-вбивця Лозінський поки що залишиться за гратами.

Депутат-вбивця Лозінський поки що залишиться за гратами. - deputat_vbivtsya_lozinskiy_poki_shcho_zalishitsya_za_gratami_53a9c861e2f16.jpg

Завдяки оперативному реагуванню ЗМІ та масштабному резонансу у суспільстві депутат – вбивця Лозінский  В. О. звільнений 3 червня 2014р. від відбування покарання головою Бориспільського міськрайонного суду гуманним суддею Вознюком С. М. поки що залишиться за гратами.    

Апеляційний суд  Київської області за скаргою прокуратури скасував ухвалу судді Вознюка С. М. у справі № 359/1725/14-к і відмовив адвокату Лозінського В. О.  у задоволенні клопотання про звільнення від відбування покарання у зв’язку з хворобою.

За незрозумілих обставин в судовому засіданні не було допитано експертів, які готували висновок судово-медичної комісії Головного бюро судово-медичної експертизи Мінохорони здоров’я, який був залучений до матеріалів справи, став основною підставою для звільнення Лозінського В. О. і є матеріалом для захисту вже для судді Вознюка С. М. при розгляді питання про притягнення його до відповідальності.  

Хоча при цьому суд апеляційної інстанції заслухав лікаря Сергія Кравченко, який у складі лікарської комісії проводив обстеження Лозінського В. О.  у виправній колонії № 119, де засуджений відбував покарання. С. Кравченко дав покази, що «хвороби  Лозінського В. О. такі самі як і у половини присутніх в залі судового засідання» і засуджений може успішно лікуватися без звільнення від відбування покарання.   

Не дослідженою та дивною в цій спробі дострокового звільнення є позиція матері загиблого Валерія Олійника - жертви колишнього депутата. ЇЇ  представник як в суді першої інстанції,  так і суді апеляційної інстанції підтримував звільнення Лозінського В. О. Декілька десятків чоловік з Голованівського району під стінами Апеляційного суду Київської області також вимагали звільнення Лозінського В. О. Залишимо на їх совісті подібні ініціативи і будемо надалі стежити за розвитком цієї справи.

Все що пов’язано зі «справою Лозінського» користувачам пропонується обговорити в розділі Юридична дискусія за цим посилання.

 

 

1
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: