Главная Блог ... Новости Чому Україні не вистачає грошей....«Нафтогаз» минулого року виплатив 6 членам свого правління 500 млн гривень Чому Україні не вистачає грошей....«Нафтогаз» мину...

Чому Україні не вистачає грошей....«Нафтогаз» минулого року виплатив 6 членам свого правління 500 млн гривень

Отключить рекламу
Чому Україні не вистачає грошей....«Нафтогаз» минулого року виплатив 6 членам свого правління 500 млн гривень - f33e095df5ec528ea251ec8cb0879589.jpg

Депутат Верховної Ради України від фракції «Батьківщина», перший заступник голови парламентського комітету з енергетики Олексій Кучеренко, коментуючи річний фінансовий звіт Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» за 2021 рік, повідомив, що 6 членів правління компанії (Юрій Вітренко, Андрій Коболєв, Сергій Перелома, Отто Ватерландер, Петрус ван Дріл, Ярослав Теклюк) отримали 500 млн гривень.

Про це народний депутат заявив в соціальній мережі Facebook.

«Данні з річного звіту «Нафтогазу» за 2021 рік. Нагадую — в березні 2020 року уряд уклав 4-річний контракт з Коболєвим. В травні 2021 року контракт було розірвано з причини збитковості «Нафтогазу». Сума компенсації Коболєву — 347,4 млн гривень.

Згадайте новину: Коболєв та Вітренко отримають на двох 13,9 мільйона доларів з 37 мільйонів доларів премії "Нафтогазу"

Окремим рядком йдуть космічні компенсації за видатні заслуги панам Переломі, Ваттерландеру та іншим членам правління. Задаю просте питання — яке покарання мають понести урядовці та прем’єр особисто за невірне управлінське рішення ціною більше 500 млн грн?" — написав Кучеренко.

В серпні Кучеренко заявив, що через помилки Коболєва та теперішнього голови правління «Нафтогазу» Юрія Вітренка бюджет України має витратити астрономічну суму в 4-6 млрд доларів на закупівлю природного газу для опалювального сезону.

Також нардеп зазначив, що винні в провалі програми збільшення видобутку газу 20/20 досі залишаються на керівних посадах в «Нафтогазі».

Нагадаємо, 28 квітня 2021 року Кабінет Міністрів звільнив голову правління «Нафтогазу» Андрія Коболєва, призначивши на цю посаду колишнього виконуючого обов’язки міністра енергетики Юрія Вітренка.

Джерело: Українські Новини

Згадайте новину: Чи закінчиться цирк та звільнять голову правління НАК "Нафтогаз" Ю.ВІтренка на підставі рішення ВС ?..

 • 2206

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2206

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст