Головна Блог ... Новини Чому Україні не вистачає грошей....«Нафтогаз» минулого року виплатив 6 членам свого правління 500 млн гривень Чому Україні не вистачає грошей....«Нафтогаз» мину...

Чому Україні не вистачає грошей....«Нафтогаз» минулого року виплатив 6 членам свого правління 500 млн гривень

Відключити рекламу
Чому Україні не вистачає грошей....«Нафтогаз» минулого року виплатив 6 членам свого правління 500 млн гривень - f33e095df5ec528ea251ec8cb0879589.jpg

Депутат Верховної Ради України від фракції «Батьківщина», перший заступник голови парламентського комітету з енергетики Олексій Кучеренко, коментуючи річний фінансовий звіт Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» за 2021 рік, повідомив, що 6 членів правління компанії (Юрій Вітренко, Андрій Коболєв, Сергій Перелома, Отто Ватерландер, Петрус ван Дріл, Ярослав Теклюк) отримали 500 млн гривень.

Про це народний депутат заявив в соціальній мережі Facebook.

«Данні з річного звіту «Нафтогазу» за 2021 рік. Нагадую — в березні 2020 року уряд уклав 4-річний контракт з Коболєвим. В травні 2021 року контракт було розірвано з причини збитковості «Нафтогазу». Сума компенсації Коболєву — 347,4 млн гривень.

Згадайте новину: Коболєв та Вітренко отримають на двох 13,9 мільйона доларів з 37 мільйонів доларів премії "Нафтогазу"

Окремим рядком йдуть космічні компенсації за видатні заслуги панам Переломі, Ваттерландеру та іншим членам правління. Задаю просте питання — яке покарання мають понести урядовці та прем’єр особисто за невірне управлінське рішення ціною більше 500 млн грн?" — написав Кучеренко.

В серпні Кучеренко заявив, що через помилки Коболєва та теперішнього голови правління «Нафтогазу» Юрія Вітренка бюджет України має витратити астрономічну суму в 4-6 млрд доларів на закупівлю природного газу для опалювального сезону.

Також нардеп зазначив, що винні в провалі програми збільшення видобутку газу 20/20 досі залишаються на керівних посадах в «Нафтогазі».

Нагадаємо, 28 квітня 2021 року Кабінет Міністрів звільнив голову правління «Нафтогазу» Андрія Коболєва, призначивши на цю посаду колишнього виконуючого обов’язки міністра енергетики Юрія Вітренка.

Джерело: Українські Новини

Згадайте новину: Чи закінчиться цирк та звільнять голову правління НАК "Нафтогаз" Ю.ВІтренка на підставі рішення ВС ?..

 • 2262

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 2262

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст