Главная Блог ... Новости Чи зберігаються за кордоном виплати для людей з інвалідністю — Мінсоцполітики Чи зберігаються за кордоном виплати для людей з ін...

Чи зберігаються за кордоном виплати для людей з інвалідністю — Мінсоцполітики

Отключить рекламу
 - bd428e58f137223d7f325febe0886c45.jpeg
Всі виплати з інвалідності зберігаються і для тих осіб, які нині перебувають за межами України.
Про це сказала міністр соціальної політики Оксана Жолнович на «Форумі Інклюзивності. Відбудова».
«Ми зберігаємо всі виплати по інвалідності, які здійснювались в Україні, і за кордоном. Домовляємося про обмін інформацією з Польщею, Литвою, Чехією та іншими країнами, щоб допомогти верифікувати документи людям з інвалідністю. Щоб довести, що це дійсно людина з інвалідністю, щоб також забезпечити та продовжити виплати за кордоном від тих урядів, де вони зараз перебувають. Бо дуже часто людям самим дуже важко підтвердити ці документи», — розповіла Жолнович.
Вона зазначила, що існують великі труднощі з переміщенням та розміщенням людей з інвалідністю за кордоном. За її словами, людей з родинами готові були приймати, але переміщення людей зі спецзакладів було дуже утруднено, бо не вистачає таких місць, щоб забезпечувати цілодобовий догляд.
«Сьогодні ми взаємодіємо з низкою міжнародних організацій щодо окремого ремонту житла для людей маломобільних груп і забезпечення їх доглядом. У тому числі, аби розуміти, що ми не просто поселимо туди людину, а щоб там був хтось, хто готовий їй допомогти, чи на кілька годин, чи цілодобово, залежно від її потреб. І друге, що важливо, ми створюємо два свої заклади, будемо їх переформатовувати для тих людей, що не можуть себе самостійно обслуговувати», — сказала Жолнович.

 • 945

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 945

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст