Главная Блог ... Новости Колишній мер Києва Черновецький хоче восени виграти вибори в Грузії. Колишній мер Києва Черновецький хоче восени виграт...

Колишній мер Києва Черновецький хоче восени виграти вибори в Грузії.

Отключить рекламу
Колишній мер Києва Черновецький хоче восени виграти вибори в Грузії.  - tn1_0_97206200_1462522860_572c53eced560.jpg

Колишній мер Києва, лідер політичного руху «За справедливу Грузію» мільйонер Леонід Черновецький оголосив про набір в свою команду однодумців для участі в парламентських виборах, що пройдуть восени в Грузії.

«Кожен може згодом стати кандидатом в депутати парламенту Грузії, як за пропорційним, так і за мажоритарним списком. Запрошую стати членом моєї команди!», – пише Черновецький на своїй сторінці в Facebook.

При цьому він підкреслює, що шукає людей, яким небайдужа доля країни.

Згадайте новину: Названо найбагатшого жителя України у 2015 році

«Робота буде гідно оплачуватися, нам потрібні співробітники у всіх регіонах Грузії, містах і сільській місцевості», – заявляє лідер партії.

За його словами, «роботи вистачить на всіх, кожному буде запропоновано цікаве заняття, то, що буде приносити задоволення: це і збір підписів під нашими законодавчими ініціативами, і робота в офісі та регіональних штабах і багато, багато іншого».

«Надсилайте ваші резюме і вказуйте в ньому, чим би ви хотіли займатися: разом ми зможемо змінити нашу країну на краще!» – Заявляє Л. Черновецький.

Л.Черновецький разом зі своєю сім’єю вже кілька років живе в Грузії. Створивши політичний рух «За щасливу Грузію», управління своїм бізнесом мільйонер передав синові, щоб присвятити себе «повністю благодійництву та політичній діяльності». Своєю головною метою Л.Черновецький заявляє боротьбу з бідністю в країні. У разі перемоги його партії на виборах він, зокрема, має намір потроїти розмір пенсії.

Користуйтесь консультацією: Интервью бывшего мэра Киева Леонида Черновецкого (2015 г).

Нагадаємо, Л.Черновецький займав пост київського міського голови в 2006-2012 роках. В кінці 2012 року він заснував інвестиційну компанію Chernovetskyi Investment Group, інвестиційний потенціал якої перевищив $ 750 млн.

Багато експертів і громадські активісти звинувачують Черновецького в тому що він, будучи при владі в Києві, заволодів у великих кількостях незаконним шляхом столичним майном. Зокрема землею.

За останніми оцінками Forbes, Леонід Черновецький потрапив у десятку найбагатших українців зі статками в $ 680 млн.

Джерело: Forbes.ua

 • 1850

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1850

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст