Стаття 4. Склад бюджетного законодавства

Бюджетний кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
  • 1397

    Просмотров

  • 1397

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Бюджетне законодавство складається з:

    1) Конституції України;

    2) цього Кодексу;

    2 - 1 ) Бюджетної декларації;

    {Частину першу статті 4 доповнено пунктом 2 - 1 згідно із Законом № 2646-VIII від 06.12.2018 }

    3) закону про Державний бюджет України;

    4) інших законів, що регулюють бюджетні відносини, передбачених статтею 1 цього Кодексу;

    5) нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України, прийнятих на підставі і на виконання цього Кодексу та інших законів України, передбачених пунктами 3 та 4 цієї частини статті;

    {Офіційне тлумачення положення пункту 5 частини першої статті 4 див. в Рішенні Конституційного Суду № 3-рп/2012 від 25.01.2012 }

    6) нормативно-правових актів органів виконавчої влади, прийнятих на підставі і на виконання цього Кодексу, інших законів України та нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України, передбачених пунктами 3, 4 та 5 цієї частини статті;

    6 - 1 ) прогнозів місцевих бюджетів;

    {Частину першу статті 4 доповнено пунктом 6 - 1 згідно із Законом № 2646-VIII від 06.12.2018 }

    7) рішень про місцевий бюджет;

    8) рішень органів Автономної Республіки Крим, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, прийнятих відповідно до цього Кодексу, нормативно-правових актів, передбачених пунктами 3, 4, 5, 6 і 7 цієї частини статті.

    На нормативно-правові акти та рішення, прийняті на підставі і на виконання вимог цього Кодексу, не поширюється дія законодавства щодо здійснення державної регуляторної політики та регуляторної діяльності.

    {Частину першу статті 4 доповнено абзацом десятим згідно із Законом № 914-VIII від 24.12.2015 }

    2. Бюджетна система України і Державний бюджет України встановлюються виключно цим Кодексом та законом про Державний бюджет України.

    Якщо іншим нормативно-правовим актом бюджетні відносини визначаються інакше, ніж у цьому Кодексі, застосовуються відповідні норми цього Кодексу.

    Виключно законом про Державний бюджет України визначаються надходження та витрати Державного бюджету України.

    3. Якщо на ратифікацію подається міжнародний договір України, виконання якого потребує прийняття нових або внесення змін до чинних законів України, що регулюють бюджетні відносини, проекти таких законів подаються на розгляд Верховної Ради України разом з проектом закону про ратифікацію і приймаються одночасно.

    4. Розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, здійснюється за особливою процедурою, визначеною статтею 27 цього Кодексу.

    5. Зміни до цього Кодексу можуть вноситися виключно законами про внесення змін до Бюджетного кодексу України.

    {Статтю 4 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом № 5428-VI від 16.10.2012 }

    Глава 2. БЮДЖЕТНА СИСТЕМА УКРАЇНИ ТА ЇЇ ПРИНЦИПИ

    Предыдущая

    4/143

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати