Главная Блог ... Консультации от юристов Біометричний паспорт: особливості процедури отримання. Алгоритм дій. Біометричний паспорт: особливості процедури отрима...

Біометричний паспорт: особливості процедури отримання. Алгоритм дій.

Отключить рекламу
 - tn1_0_02276800_1464896951_57508db705937.jpg

З 12 січня поточного року в України почалась видача біометричних паспортів населенню. За для того щоб отримати біометричний паспорт в Україні, громадянин має вчинити ряд передбачених законодавством дій. Ці дії можуть виконуватись особою самостійно або через законного представника (за довіреністю).

Тож, алгоритм дій такий:
1) Звернутися до місцевого відділення Державної міграційною служби з паспортом громадянина України, ідентифікаційним номером. До пакету документів, необхідних для подання чоловікам слід додатково додати довідку з військкомату, а особам, які не досягли повноліття - свідоцтво про народження.

Згадайте новину: Біометричні паспорти все ж таки доведеться отримувати.

2) Сплатити кошти за бланк біометричного паспорта та за послуги Державної міграційної служби.
a) Державне мито у відповідності до пп. б, п. 6 ст. 3 Декрету КМУ «Про державне мито» – складає 170 грн.
b) Адміністративні послуги у відповідності до п. 27, Розділу 1 Постанови КМУ «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання» - складає 87 грн. 15 коп.
c) Вартість бланка у відповідності до п. 4 Порядку надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 «Деякі питання надання підрозділами МВС та ДМС платних послуг» та ст. 15 Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» - складає 238 грн. 32 коп. без електронного чипа та 304 грн. 32 коп. з електронним чипом.

Згадайте новину: Біометричні паспорти – майбутнє, принаймі тих громадян, які хочуть подорожувати

3) Заповнити заяву-анкету на виготовлення паспорта.

4) Сфотографуватися, пройти дактилоскопію (сканують пару пальців), поставити свій електронний підпис. Зняття відбитків пальців осіб які не досягли 12 років проводиться при наявності згоди батьків або законних представників.

Після того як вище перелічені дії будуть вчинені та всі послуги будуть сплачені, особа зможе отримати свій біометричний паспорт протягом 20 днів з моменту подачі заяви-анкети. За дострокове виготовлення паспорта протягом 7 днів стягується плата подвійного розміру Державного мита – 340 грн. та адміністративних послуг в розмірі – 174 грн. 30 коп. Вартість бланку залишається не змінною.

Варто пам’ятати, що паспорт видається дитині строком на 4 роки, а дорослому строком на 10 років. Після цього паспорт підлягає заміні.

Кожен громадянин має право обрати паспорт з чипом або без нього, однак варіант з чипом має набагато вищий ступінь захисту, його неможливо підробити.
Паспорт без чипа вважається не біометричним, а звичайним, бо не містить даних про відбитки пальців тощо.

Автор консультації: Сергій Жежеля

Згадати новину: Відцифрований відбиток пальця у паспорті – чергове рішення влади для лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.


  • 3050

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 3050

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные консультации

    Смотреть все консультации
    Смотреть все консультации
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати