Главная Блог ... Новости Ситник: Без скасування недоторканності НАБУ не зможе подолати корупцію в вищих ешелонах влади Ситник: Без скасування недоторканності НАБУ не змо...

Ситник: Без скасування недоторканності НАБУ не зможе подолати корупцію в вищих ешелонах влади

Отключить рекламу
Ситник: Без скасування недоторканності НАБУ не зможе подолати корупцію в вищих ешелонах влади  - tn1_0_60580800_1464180849_5745a07193eaf.jpg

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник назвав причини, які гальмують роботу НАБУ.

За словами Ситника, основною перешкодою роботі НАБУ є недосконалість законодавства. «По-перше, потрібно надати можливість НАБУ здійснювати зняття інформації з каналів зв'язку автономно, а не через СБУ. Можливість самостійного зняття інформації дозволить зменшити ризики витоку інформації та прискорити проведення негласних слідчих дій. Друга проблема, з якою ми зіткнулися після того, як почали проводити розслідування,– це закон «Про доступ до судових рішень», – сказав Ситник.

Інтерв'ю: Інтерв'ю: Голова НАБУ Артем Ситник: «Я ніколи не давав хабарів. Мені погрожували. І нардепи завалюють НАБУ беззмістовними запитам»

Він зазначив, що велика кількість слідчих дій зірвалася, тому що інформація про них стала відома фігурантам розслідування. Глава НАБУ сказав, що є законопроект, який дозволить виправити цю ситуацію.

Ситник додав, що для того, щоб НАБУ могло вести кримінальні справи проти суддів і депутатів, необхідно внести зміни до Конституції, закони про судоустрій та статус суддів, а також до закону про статус народного депутата, й скасувати недоторканність нардепів і служителів Феміди. Без цього, впевнений Ситник, НАБУ не зможе подолати корупцію у вищих ешелонах влади.

Джерело: слово і діло

Згадайте новину: Голова НАБУ Ситник: «Інформація про майно, автомобілі та закордонні поїздки суддів переважно у Швейцарію просто шокує…»

 • 1778

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1778

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст