Главная Юридический мир ... События 12-13 лютого - семінар «Будівництво: новели у експертизі, проектуванні, експлуатації. Як уникнути проблем з ДАБІ". 12-13 лютого - семінар «Будівництво: новели у експ...

12-13 лютого - семінар «Будівництво: новели у експертизі, проектуванні, експлуатації. Як уникнути проблем з ДАБІ".

22.01.2019
Автор: Кортекс
Просмотров : 1365
 - 12_13_lyutogo_seminar_budivnitstvo_noveli_u_ekspertizi_proektuvanni_ekspluatatsii_yak_uniknuti_problem_z_dabi_5c46e1c3bcabf.jpg
Дата события
2019-02-12
Время проведения: 10:00-17:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
3830грн
Локация : Сучасний конференц-зал в центрі міста (ст. м. Печерська)
Показать на карте

12-13 лютого компанія «Кортекс» запрошує на перший «будівельний» захід в новому році.

«БУДІВНИЦТВО - 2019. Новели законодавства з питань містобудування. Нові будівельні норми та їх застосування в проектуванні та будівництві. Нові зміни у проектуванні, експертизі, експлуатації. Як уникнути проблем з ДАБІ. Будівельне право в рішеннях нового Верховного Суду».

Проблемні та практичні питання впровадження та застосування новел містобудівного законодавства будуть предметом обговорення на семінарі з відомими експертами-практиками будівельної галузі.

Дивіться повну програму семінару та реєструйтесь тут >>>

Всі професійні юридичні заходи тут desyatka.com.ua або на FaceBook

Спікери:

Берендєєва О. В. - перший заступник директора ДП «Укрдержбудекспертиза».

Сергієнко О. В. - екс-начальник Управління дозвільних процедур ДАБІ України.

Івлєва Н. П. – завідувач відділу ДП "ДЕРЖАВНИЙ НДІ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ", судовий експерт з будівельно-технічної експертизи.

Павленко Д. М. - один з найкращих експертів-практиків в сфері нерухомості, директор аналітичного центру «Правовий захист БТІ», автор численних публікацій у спеціалізованих виданнях.

Кисіль В. В. –адвокат, партнер, керівник практики будівництва та нерухомості ЮФ "КРD-Consulting"- лідер в сфері будівництва та нерухомості в Україні в 2016р.(The LEGAL 500 EMEA-2016).. Рекомендований міжнародним юридичним рейтингом The LEGAL 500 EMEA - 2014.

Кононенко Т. Ю. – член-кореспондент Академії Будівництва України, експерт Інжинірингового Центру КНУБА, один з розробників ДСТУ.

Представник Мінрегіонбуду.

Що будемо обговорювати:

 1. Правовий статус та суперечки ДБН. Актуальний стан набрання чинності нового ДБН Б.2.2 - 12:2018 "Планування і забудова територій". Порівняльний аналіз із старими будівельними нормами. Можливі сценарії розвитку подій або що треба зробити зараз аби упередити можливі негативні ситуації.
 2. Вплив нових ДБН на поточні проекти.
 3. Навіщо потрібні ДБН, якщо є детальні плани території (ДПТ).
 4. Нові законодавчі обмеження щодо забудови в історичних ареалах. Перебудова пам’яток та об’єктів культурної спадщини.
 5. Процедура погодження відхилень від діючих ДБН. Проблемні питання. Ефективні альтернативні можливості їх вирішення.
 6. Будівельна термінологія. Види будівництва та їх відмінності. Неузгодженість щодо «технічного переоснащення». Чим відрізняється об’єкт будівництва від об’єкту архітектури. Хто такий замовник? Чи відрізняється він від забудовника? Розподіл штрафних санкцій між учасниками будівництва
 7. Земельні питання і вихідна документація у будівництві. Земельні проблеми будівельного майданчика. Отримання вихідних даних. Містобудівні умови та обмеження для будівництва: порядок отримання, роз’яснення проблемних питань. Технічні умови: порядок отримання, основні проблеми. Коли не надаються містобудівні умови і обмеження.
 8. Нові вимоги до складу та змісту проектної документації. Зміни до порядку розроблення та затвердження проектної документації.
 9. Капітальний ремонт за спрощеною процедурою за за дефектним актом та кошторисом.
 10. Експертиза проектної документації, обов’язкова та добровільна. Екологічні вимоги (ОВНС). Коли обов’язково здійснювати екологічну експертизу. Дозвільний документ - «Висновок з оцінки впливу на довкілля» і порядок його отримання.
 11. Класи наслідків (відповідальності) будівель та споруд. Розрахунок класу наслідків об’єкту будівництва в 2019р: нові зміни до ДСТУ щодо класу наслідків.
 12. Архбуд-контроль та нагляд в 2019р. Органи та їх повноваження. Держава і органи місцевої влади. Дії і сфера відповідальності.
 13. Дозвільна документація у дворівневій системі архбуд-контролю в 2019р. Особливості реєстрації. Процедура прийняття в експлуатацію.
 14. Особливості взаємовідносин суб'єктів містобудування з системою архбудконтролю та нагляду. Особливості порядку звернення. Що треба з'ясовувати кожен раз по дозвільним документам коли потрібно здійснити дозвільні дії. Повідомлення: коли виникає право на виконання будівельних робіт.
 15. Практика проведення перевірок. На що звернути увагу Замовнику, Генпідряднику щоб упередити можливі претензії ДАБІ. Хто має право заходити на перевірку крім інспекторів. Як ідентифікувати тих, хто приходить з інспекцією("залучені особи"). Як обмежити довільний доступ "контролерів" на об'єкт. Процесуальні терміни при здійсненні дозвільних процедур у будівництві. Проблеми розрахунку процесуальних строків. "Ваше питання вирішено позитивно, Вам відмовлено...". Як мінімізувати ризики щодо недотримання процесуальних строків.
 16. Авторський та технічний нагляд. Хто є генеральним проектувальником? Хто є автором проекту? Зміна автора проекту. Хто такий ГАП, ГІП. Креслення – авторське право? Як призначається особа авторського нагляду. Чи може ГІП бути автором та здійснювати авторський нагляд. Хто такий генеральний проектувальник: автор, розробник? Оформлення повноважень для здійснення авторського нагляду. Проблеми передачі авторських прав. Що робити з промисловими об’єктами де немає архітектурної частини.
 17. Проблемні питання участі ліцензованих та сертифікованих виконавців в будівельних роботах. Ризики Замовника та можливості їх мінімізації. Анулювання деяких сертифікатів – проблемні питання. Архітектор повинен жити довічно !)
 18. Підготовчі роботи: що до них відноситься. Процедура узгодження. Можливості звільнення від оформлення. Чи є проект підготовчих робіт складовою проектної документації? Хто його розробляє(автор)? Підготовчі чи фактично будівельні роботи: як це встановлюється.
 19. Контроль достовірності даних при реєстрації декларативних та дозвільних документів. Оформлення дозвільних документів, особливості для отриманих до 10.06.17р.
 20. Будівельні роботи. Як будівельні роботи можуть виконуються без отримання права на виконання будівельних робіт. Отримання права на початок виконання будівельних робіт на об'єкти які будуються на підставі Будівельного Паспорту (СС1) - Повідомлення. На об'єкти СС2 і СС3 – Дозвіл. Зміни в формах і порядку заповнення.
 21. Введення об’єкта в експлуатацію: особливості застосування для об’єктів 2-го (СС2) та 3-го (СС3) класу наслідків. Особливості прийняття в експлуатацію об’єктів, що розпочались будівництвом до 10.06.2017. Проблемні моменти.
 22. Пайовий внесок. Можливості звільнення від сплати пайового внеску.
 23. Реєстрація прав на нерухомість в 2019р. Проблемні питання.
 24. Самовільне будівництво. Проблемні об’єкти, які потрібно вивести в правове поле. Введення в експлуатацію за рішенням суду. Чи надає право на введення в експлуатацію рішення суду про право власності на об’єкт будівництва. Алгоритм дій. Остання судова практика.
 25. Реконструкція та перепланування у будівництва: юридичні аспекти.
 26. Договірні відносини в будівництві. Проблеми та особливості застосування проформ FIDIC.
 27. Будівельне право в рішеннях нового Верховного Суду.

Дивіться повну програму та реєструйтесь тут >>>

Якщо у Вас є питання, телефонуйте: (044) 451-88-12 (067) 403-45-46

Ми відповімо на будь-яке Ваше запитання.

Більше інформації щодо професійних заходів тут desyatka.com.ua або на FaceBook

1365
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст