Головна Блог ... Новини Затверджено структуру та штатний розпис Вищої ради правосуддя у кількості 321 особа Затверджено структуру та штатний розпис Вищої ради...

Затверджено структуру та штатний розпис Вищої ради правосуддя у кількості 321 особа

Відключити рекламу
Затверджено структуру та штатний розпис Вищої ради правосуддя у кількості 321 особа - tn1_0_08472700_1490527817_58d7a64914b7e.jpg

Вища рада правосуддя розглянула питання про затвердження граничної чисельності працівників та структури секретаріату ВРП.

Як доповів Голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк, відповідно до статті 27 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» організаційне, інформаційно-довідкове та інше забезпечення діяльності Ради та її органів здійснює секретаріат, структуру і штатну чисельність якого затверджує Вища рада правосуддя. Для забезпечення здійснення членами ВРП своїх повноважень у складі секретаріату Ради діє служба інспекторів. Гранична чисельність працівників секретаріату, у тому числі інспекторів Вищої ради правосуддя, затверджується Радою.

Згадайте новину: Вища рада правосуддя погодилась: процедуру щодо арешту суддів спрощено! Стережіться хабарники!

З огляду на зазначене ВРП ухвалила затвердити граничну чисельність працівників секретаріату Вищої ради правосуддя у кількості 297 осіб та структуру секретаріату Ради.

Вища рада правосуддя розглянула питання про утворення патронатної служби. Згідно з частиною п’ятою статті 22 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» серед повноважень Голови Вищої ради правосуддя – організація роботи Ради, координація роботи її органів, представництво Ради у відносинах як з органами влади нашої держави, так і з органами влади іноземних держав та міжнародними організаціями. Частиною четвертою статті 23 зазначеного Закону передбачено, що заступник Голови Вищої ради правосуддя виконує обов’язки Голови Ради в разі його відсутності. У зв’язку з цим ВРП ухвалила утворити патронатну службу Голови Вищої ради правосуддя у кількості 2 осіб – радника та помічника і патронатну службу заступника Голови Вищої ради правосуддя у кількості 2 осіб – радника та помічника.

Згадайте новину: БЕЗ ЗГОДИ Вищої ради правосуддя суддю не може бути затримано або утримувано під вартою чи арештом!

Законом України «Про Вищу раду правосуддя» передбачено, що Вища рада правосуддя утворюється шляхом реорганізації Вищої ради юстиції. 15 березня 2017 року згідно з випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у результаті перетворення утворена Вища рада правосуддя.

Враховуючи зазначене, Рада ухвалила затвердити штат Вищої ради правосуддя у кількості 321 штатна одиниця та штатний розпис ВРП на 2017 рік і ввести його в дію з 23 березня 2017 року. Також Рада ухвалила затвердити Положення про секретаріат Вищої ради правосуддя та визнати таким, що втратило чинність, рішення Вищої ради юстиції від 21 лютого 2012 року № 336/0/15-12 «Про затвердження Положення про секретаріат Вищої ради юстиції».

Джерело: Вища рада правосуддя

Згадайте новину: Генеральна прокуратура повідомила Вищу раду правосуддя про свою правову позицію щодо порядку затримання судді, утримання його під вартою чи арештом

  • 1524

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1524

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст