0
0
1323
За офіційною інформацією кількість кримінальних проваджень відносно перешкоджання діяльності підприємств в Україні під час воєнного стану у 2022 р. значно зменшилась. Зокрема, кількість кримінальних справ за фактами підроблення реєстраційних та установчих документів підприємств, протидії господарській діяльності зменшилась більше ніж у 5 разів.
Вказана динаміка позитивно відображається на інвестиційній привабливості українського бізнесу. Крім того, права інвесторів додатково забезпечуються державною підтримкою відповідно до Закону України «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні» № № 1116-IX, який набрав чинність у 2021 році.
Але при цьому, власникам бізнесу рекомендується в окремому порядку подбати про юридичну безпеку власної справи. Так, при здійсненні господарської діяльності дуже важливо бути обізнаними з усіма можливими загрозами з боку недобросовісних конкурентів чи контрагентів. Зокрема, варто володіти детальною інформацією про можливі види недобросовісних поглинань (рейдерських захоплень) підприємств:
«Біле» рейдерство:
«Сіре» рейдерство:
«Чорне» рейдерство:
«Кредитне» рейдерство:
«Боргове» рейдерство:
«Рейдерство» в якості відновлення порушених прав:
Юридичний захист підприємств – рекомендації.
Володіючи вищевказаними знаннями (щодо можливих неправомірних дій з боку опонентів), - можна ефективно будувати систему юридичного захисту будь-якого бізнесу.
Зокрема, ми рекомендуємо власникам українських компаній (в тому числі з іноземними інвестиціями) застосовувати на практиці такі дієві поради щодо забезпечення правового захисту підприємства:
Автор консультації: адвокат Лотиш Андрій Михайлович
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
388
Коментарі:
0
Переглядів:
1971
Коментарі:
1
Переглядів:
400
Коментарі:
0
Переглядів:
886
Коментарі:
0
Переглядів:
393
Коментарі:
0
Переглядів:
870
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.