Головна Блог ... Новини Які ліки не варто приймати під час перельоту: рекомендації лікаря Які ліки не варто приймати під час перельоту: реко...

Які ліки не варто приймати під час перельоту: рекомендації лікаря

  • 0

  • 0

  • 18

Відключити рекламу

Існують певні ліки, які не варто приймати до або під час перельоту, незважаючи на страх або стрес. Кваліфікований медичний фахівець із Фінікса, штат Аризона, лікар Шон Ормонд з Atlas Pain Specialists розповів, що не потрібно пити, повідомляє Daily Express.

Уточнюється, що доктор має подвійну сертифікацію з анестезіології та інтервенційного лікування болю, тому він може давати поради мандрівникам. Ормонд склав список із семи ліків, яких слід уникати під час польоту.

"Як лікар з лікування болю, я завжди наголошую на важливості усвідомленого прийому ліків, особливо під час перельоту. Авіаперельоти можуть вплинути на те, як ліки діють на ваш організм, а деякі ліки можуть викликати серйозні проблеми на великій висоті", - пояснила лікарка.

Ормонд порадив перед подорожжю обов'язково проконсультуватися з лікарем щодо будь-яких препаратів, які ви приймаєте, якщо є хронічні болі або інші захворювання.

Чого потрібно уникати під час перельотуПрепарати для розрідження крові

Лікар радить використовувати їх з обережністю, особливо під час далеких перельотів. Він пояснив це тим, що сидяче положення збільшує ризик утворення тромбів, і навіть незначні травми можуть спричинити сильну кровотечу. Ормонд порадив під час тривалого перельоту вставати і рухатися щогодини, а також носити компресійні панчохи.

Сильні міорелаксанти

За словами лікаря, такі ліки можуть спричинити дезорієнтацію або слабкість. Він порадив обережно потягуватися в літаку, а як альтернативу розглянути "активовані повітрям теплові пластирі".

Антигістамінні препарати

Ці пігулки можуть бути добрі для того, щоб змусити людину заснути, але, як зазначив Ормонд, це не найкращий засіб для перельоту. Такі препарати можуть викликати сонливість, сповільнену реакцію і побічно підвищувати ризик утворення тромбів. Якщо у вас є проблеми з алергією або заколисуванням, доктор Ормонд радить розглянути варіанти, що не викликають сонливість, такі як Кларитин або Аллегра.

Діуретики

Цей тип ліків часто використовується для полегшення набряклості та підвищення кров'яного тиску. Але у них є побічний ефект у вигляді частішого бажання сходити в туалет. Авіаперельоти спричиняють зневоднення, тому існує ризик, що діуретики можуть викликати запаморочення, слабкість і переднепритомний стан. Якщо прийняти такий препарат необхідно, лікар радить пити багато води і розглянути можливість бронювання місця біля проходу для легкого доступу в туалет.

Препарати від тривожності

Такі ліки можуть призвести до млявості, до труднощів із диханням або навіть втрати свідомості на висоті. Ормонд рекомендує практику глибокого дихання або натуральні засоби, такі як мелатонін.

Снодійне

Прийом цих препаратів може призвести до сонливості, дезорієнтації або навіть лунатизму. Якщо на борту сталася надзвичайна ситуація, важливо, щоб пасажири були пильними і могли слідувати інструкціям. Тому доктор Ормонд рекомендує хорошу маску для очей, подушку для шиї та шумозаглушувальні навушники.

Опіоїдні анальгетики

Це - головні ліки, яких, за словами Ормонд, варто уникати під час перельоту. Вони і на землі викликають сонливість, а в повітрі цей симптом посилюється. Ці пігулки сповільнюють дихання, що недобре в середовищі з низьким вмістом кисню, а також можуть спричиняти запаморочення, нудоту або навіть сплутаність свідомості. Лікар порекомендував розглянути неопіоїдні варіанти, такі як ібупрофен або ацетамінофен.

Вплив перельоту на організм

Як писав УНІАН, раніше лікарі розкрили вплив авіаперельоту на організм. Уточнювалося, що сидіння протягом восьми і більше годин може мати серйозні несприятливі наслідки для здоров'я.

Це впливає на серце й органи дихання, а також на м'язи та суглоби. Також страждають мозок і шлунок. Лікарі розповіли, як уникнути несприятливих наслідків для організму.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 18

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 18

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати