14.09.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Переглядів:  270
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram youtube

Як змінилася вартість вторинного житла з 2014 року (інфографіка)

Зараз в Києві найнижча вартість житла починаючи з 2014 року – 1000 доларів за квадратний метр. А 3-х кімнатну квартиру можна взяти в середньому за 70 тисяч все тих же американських доларів.

Дані збиралися з 2014 року (за день, за місяць, за рік). Вартість продажу обчислюється тільки з урахуванням цін, зазначених реальними власниками, а при формуванні «середньої ціни» використовується медіана (більшість експертів і математиків погодяться – саме таким способом можна досягти найточніших результатів і показників).

Користуйтесь консультацією: 7 найбільш популярних способів «кинути» інвесторів у нерухомість

Найдешевші квартири як і раніше залишаються в Святошинському і Деснянському районах (трохи більше 23 тис. грн/м2). Лідером за дорожнечею апартаментів і житла в головному місті України є Печерський район (майже 45 тис. грн/м2) – діловий та історичний центр все ж таки.

Якщо розглядати в цілому ринок нерухомості по всій Україні, то для продавців квартир і будинків результат не дуже приємний – ціни на ринку повільно, але впевнено падають у всіх містах і областях. Крім цього, зростання вартості «квадратів» найближчим часом не очікується.

Читайте статью: Только государство может остановить мошенничества с недвижимостью

Источник: m2bomber

Вспомните новость: Українські Новини отсудили списки жителей госдач в Конча-Заспе и Пуща-Водице

0
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення