Головна Блог ... Новини Юрій Максимів пояснив, чи законно роздавати повістки в магазинах та на блокпостах Юрій Максимів пояснив, чи законно роздавати повіст...

Юрій Максимів пояснив, чи законно роздавати повістки в магазинах та на блокпостах

Відключити рекламу
Юрій Максимів пояснив, чи законно роздавати повістки в магазинах та на блокпостах - bde562cedb006d3fe72ce8128f6c3222.jpeg

Начальник Київського міського центру комплектування та соціальної підтримки (раніше – військомату), полковник Юрій Максимів заявив, що в Україні не існує заборон щодо місць вручення повісток. Саме тому їх можуть вручати в розважальних центрах, ресторанах і на вулиці під час дії комендантської години. Про це він розповів в інтерв'ю ТСН.

Користуйтеся консультацією: Видача повісток на вулиці: ЗАКОННО чи НІ

Він зазначив, що інколи його колеги проводять так звані рейди, під час яких роздають повістки порушникам комендантської години.

Вспомните новость: Последние новости, вручение повестки на улице в военкомат, законно ли это

«Я поясню для чого вони проводяться. Це спільні дії поліції з підрозділами охорони наших центрів комплектування з метою дотримання громадянами вимог комендантської години. Коли відбувся перший рейд, ми зрозуміли, що є багато громадян, які порушують не тільки вимоги комендантської години, а й вимоги законодавства про військову службу та військовий обов’язок. Наприклад, виявлялись громадяни, які не перебували на військовому обліку, не з’являлись у військомати після оповіщення. Можливість швидко дізнатися інформацію про конкретну людину є», - зазначив він.

При цьому полковник наголосив, що вручення повісток може відбуватися не тільки за місцем проживання військовозобов'язаних, але й в інших місцях, зокрема в магазинах, торгових центрах, на блокпостах. Такі дії військових комісарів цілком законні.

«Немає заборон щодо місця вручення повісток. Жодної. В законодавстві не вказано, що оповіщення можливе, наприклад, виключно за домашньою адресою чи на роботі, чи в місці відпочинку. Закон каже про оповіщення шляхом вручення повістки. Все», - зазначив Максимів.

Користуйтеся консультацією: Повістка у військкомат: види повісток, правила та порядок вручення та відповідальність за неявку

 • 1971

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1971

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст