Головна Блог ... Новини Відродити ХТЗ допоможе Порошенко - Ярославський

Відродити ХТЗ допоможе Порошенко - Ярославський

Відключити рекламу
Відродити ХТЗ допоможе Порошенко - Ярославський - tn1_0_63022900_1465586432_575b130099e18.jpg

Ситуація на Харківському тракторному заводі (ХТЗ), робота якого була заблокована через арешт майна і рахунків, почала стабілізуватися, заявляє власник і президент групи DCH Олександр Ярославський, якому належить контрольний пакет ХТЗ.

"В останні дні ситуація почала стабілізуватися. По-перше, нам вдалося знайти спільну мову з кредиторами: вчора відбулися збори, які дали "зелене світло" санації підприємства. По-друге, що ще важливіше, влада усвідомлює важливість ХТЗ для країни і Харкова. Я зустрічався з президентом України Петром Олексійовичем Порошенком і знайшов повну підтримку наших планів із відродження підприємства. Позитивні сигнали ми отримали і від обласної та міської влади нашого регіону. Тому я впевнений, що вже найближчим часом ХТЗ чекають зміни на краще - особисто я докладу для цього всіх зусиль", - наводить прес-служба DCH в п'ятницю слова бізнесмена.

Згадайте новину: Гендиректор ХТЗ Андрій Коваль готував вивезення обладнання заводу у Росію – СБУ

У прес-релізі нагадується, що 9 червня збори кредиторів ПАТ "ХТЗ", акціонером якого у квітні поточного року стала група DCH.

Для участі в заході зареєструвалися кредитори, що сумарно володіють 90,35% голосів. Учасники зборів ухвалили рішення про початок проведення процедури досудової санації, а також схвалили план її проведення.

За оцінкою юристів, введення досудової санації дасть змогу розблокувати рахунки підприємства, а також допоможе ХТЗ брати участь у державних тендерах і виконувати держзамовлення.

Група DCH вже володіла підприємством до 2007 року (тоді - група "УкрСиббанк"), коли стратегічним партнером ХТЗ стала російська група "ГАЗ", підконтрольна Олегу Дерипасці.

Згадайте новину: Поляк Бальчун заощадить для України 7 млрд грн, - Гройсман

Австрійський акціонер ХТЗ Зігфрід Вольф, який є також головою ради директорів ВАТ "ГАЗ", після продажу контрольного пакета О.Ярославському володіє 30% акцій підприємства.

Наразі тривають судові розгляди про стягнення з ХТЗ понад 400 млн грн заборгованості за кредитами, виданими в 1998 році тоді ще державному ХТЗ.

На початку травня 2016 р. ХТЗ заявив про проведені представниками СБУ обшуки в офісі підприємства, під час яких було вилучено фінансові та інші важливі документи, а потім були арештовані рахунки і майно ХТЗ, а робота підприємства фактично зупинена.

Згадайте новину: ТОВ “ПО” Кременчуцький автоскладальний завод “(ВО” КрАСЗ “) визнано банкрутом

Тоді ж З.Вольф не виключив можливості залучення міжнародних інститутів і адвокатів для захисту своїх інвестицій.

Завод випускає малі трактора потужністю 35 к/с, а також великі колісні та гусеничні трактори потужністю 150-280 к/с.

Згідно з фінзвітом підприємства, в 2015 році воно отримало 218 млн грн чистого збитку проти 450 млн грн чистого прибутку попереднього року, а чистий дохід скоротився на 24%, до 513,3 млн грн.

Джерело: Інтерфакс-Україна

  • 1564

    Переглядів

  • 2

    Коментарі

  • 1564

    Переглядів

  • 2

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Конечно "поможет" .. Помогает не один десяток лет!)))

    12.06.2016 12:15

    Вони всі поможуть ))) Помошнічки ))))

    17.06.2016 02:57

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст