Головна Блог ... Новини Відмовили у візі: що робити?

Відмовили у візі: що робити?

Відключити рекламу
 - tn1_0_52187900_1467029315_577117437f6d8.jpg

Іноземні посольства часто відмовляють українцям у візах, інколи в абсурдних ситуаціях.

Потерпають навіть ті, у кого бездоганна візова історія. Однак не всі знають, що на відхилену візову заявку можна подати апеляцію й домогтися такої бажаної "наліпки" в паспорті. Як це зробити – розповіла Катерина Кульчицька, аналітик ГО "Європа без бар'єрів".

Вспомните новость: 11 стран, дающих вид на жительство при покупке недвижимости

Насамперед аналітик пояснила, якою є процедура подання апеляцій на відмову у видачі візи й чи потрібно за неї платити: "Єдиного уніфікованого правила подачі апеляцій нема. У різних посольствах та консульствах апеляції подають по-різному. Після того як особа отримала паспорт без візи з листом-рішенням про відмову, потрібно подати апеляцію. У консульстві повинні дати посилання на національні закони та процедури, що стосуються права на подання апеляції. Це має бути інформація про те, куди можна подати апеляцію, та часові рамки подання апеляції".

Сама апеляція повинна містити таку інформацію: прізвище, ім'я, дату та місце народження, номер паспорта, дату відмови, адресу, електронну пошту і детальне пояснення, чому, на вашу думку, відмова необгрунтована, інші документи, які підтверджуватимуть вашу аргументацію, що не була подана під час співбесіди. Платити за розгляд апеляції не потрібно. Візовий кодекс не регулює чітко, як багато часу консульство має на розгляд апеляції. Зі слів експерта, це триває місяць.

Катерина Кульчицька продовжує: "У більшості випадків з візовим консулом не зустрічаються. Особа отримує письмове пояснення – це може бути або відмова в задоволенні апеляції, або задоволення апеляції. Відповідь на письмову апеляцію надійте через кілька тижнів. Якщо буде прийнято позитивне рішення про видачу візи, про це ви дізнаєтеся, отримавши паспорт із візової маркою. Якщо у візі відмовлять повторно, вам прийде відповідь посольства на вашу апеляцію. Можливо, у відповідному листі ви зможете дізнатися про справжні причини відмови".

Вспомните новость: Безвизовый режим для украинцев: что это означает на самом деле

Експерт наголошує: "Якщо особа справді подала якісь фальшиві документи, тоді у видачі візи було відмовлено справедливо. А отже, нема сенсу оскаржувати рішення. Бо це марнування часу, візу особа не отримає. Інша річ, якщо всі документи були бездоганні, а людина дістала відмову – тоді варто подавати апеляцію. Адже мати штамп про відмову у видачі візи в паспорті – це негативна обставина у вашій візовій історії. Тож в іншому консульстві, кули ви звертатиметеся по візу, до вас можуть мати додаткові запитання. Тому раджу набратися терпцю й апелювати".

Джерело: "Експрес"

 • 6359

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 6359

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст