Головна Блог ... Новини Від початку війни Зеленський помилував 363 засуджених, які зголосилися захищати Україну, - Мін'юст Від початку війни Зеленський помилував 363 засудже...

Від початку війни Зеленський помилував 363 засуджених, які зголосилися захищати Україну, - Мін'юст

Відключити рекламу
Від початку війни Зеленський помилував 363 засуджених, які зголосилися захищати Україну, - Мін'юст - db1f3f5b8958b7233f8753c252824b79.jpg

Президент України від початку військового вторгнення до України помилував 363 засуджених, які заявили про своє бажання захищати Батьківщину.

Про це інформує Міністерство юстиції України у Фейсбуці.

"Від початку відсічі збройної агресії Президент України прийняв три укази про помилування, завдяки яким 363 засуджених взяли до рук зброю й пішли на захист України", - ідеться в повідомленні.

Згадайте новину: Як реалізується ініціатива президента щодо звільнення засуджених для оборони країни.

Зазначається, що клопотання про бажання служити і зараз продовжують надходити від засуджених.

"Ув’язнені отримали право звертатися до прокуратури і суду щодо звільнення з-під варти для служби у збройних силах за статтею 616 КВК України та користаються цією можливістю", - пояснюють у міністерстві.

У Мін'юсті звертають увагу, що законодавство встановлює обмеження щодо помилування засуджених за тяжкі чи особливо тяжкі злочини, осіб, що мають дві й більше судимостей за вчинення умисних злочинів чи відбули незначну частину призначеного їм строку покарання, засуджених за корупційні правопорушення та осіб, що керували транспортними засобами під дією алкоголю, наркотичних чи деяких лікарських речовин. Їх може бути помилувано лише у виняткових випадках.

Також повідомляється, що немає правових підстав для звільнення шляхом помилування засуджених до довічного позбавлення волі.

 • 2363

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 2363

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст