Головна Юридичний світ ... Події Вебінар "ЗАСТОСУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ПРАВА В УКРАЇНІ: ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ" Вебінар "ЗАСТОСУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ПРАВА В УКРАЇНІ...

Вебінар "ЗАСТОСУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ПРАВА В УКРАЇНІ: ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ"

10.01.2022
Автор: LIGA:ZAKON
Переглядів : 1902
 - 0_65099500_1641477836_61d6f6cc9ef47.png
Дата події
2022-12-01
Час проведення: 15:00-16:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Локація : Онлайн
Показати на мапі

Запрошуємо 12.01 на вебінар "ЗАСТОСУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ПРАВА В УКРАЇНІ: ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ"

На вебінарі Ви дізнаєтесь:
1. Яке міжнародне право «бачить» правова система України?
2. Чи існує в Україні примат міжнародного права?
3. Як на практиці долати проблеми застосування міжнародних договорів в Україні?
4. Чи є «практика ЄСПЛ» панацеєю?
5. Що робити з «іншими міжнародними документами»?
Зареєструватися на вебінар за посиланням
Спікер: ОЛЬГА ПОЄДИНОК, кандидатка юридичних наук, адвокатка. Доцентка кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Членкиня правлінь ГО «Студія сучасного права» (голова) та ГО «Центр сімейно-правових досліджень». Очолює Громадську раду при Державній міграційній службі України, входить до складу Колегії Державної міграційної служби України. Є заступницею голів комітетів Національної асоціації адвокатів України з міжнародного права та з питань гендерної політики. Входить до складу Науково-методичної ради ГО «Ла Страда – Україна».
Спеціалізується на темі громадянства та інших аспектах особистого статусу, правах мігрантів, міжнародному приватному праві, зокрема на питаннях міжнародного викрадення дітей, а також досліджує гендерні питання в міжнародному праві.
Зареєструватися на вебінар за посиланням

1902
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст