Головна Блог ... Новини В усіх перевірених суб’єктах господарювання у місцях масового відпочинку громадян виявлено порушення В усіх перевірених суб’єктах господарювання у місц...

В усіх перевірених суб’єктах господарювання у місцях масового відпочинку громадян виявлено порушення

Відключити рекламу
В усіх перевірених суб’єктах господарювання у місцях масового відпочинку громадян виявлено порушення - tn1_v_usih_perevirenih_sub_ektah_gospodaryuvannya_u_mistsyah_masovogo_vidpochinku_gromadyan_viyavleno_porushennya1567890_5c23a9838ed31.jpg

Одним із напрямків контролю, які здійснюють органи ДФС є проведення перевірок суб’єктів господарювання у місцях масового відпочинку громадян, йдеться на сайті sfs.gov.ua

Протягом курортного сезону 2018 року підрозділами аудиту проведено 1 609 фактичних перевірок таких суб’єктів господарювання.

У всіх випадках встановлені порушення вимог чинного законодавства, за які до суб’єктів господарювання застосовано 20,6 млн грн штрафних (фінансових) санкцій.

Найчастіше перевірками виявлялись такі порушення:

606 фактів неоприбуткування готівки (застосовано 11,4 млн грн штрафних санкцій);

391 факт торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами з порушенням встановленого чинним законодавством порядку – торгівлі без відповідної ліцензії (застосовано 5,7 млн грн штрафних санкцій);

341 факт торгівлі не оприбуткованими товарами (застосовано 3,3 млн грн штрафних санкцій);

302 факти незастосування реєстраторів розрахункових операцій при проведенні готівкових розрахунків (застосовано 0,2 млн грн штрафних санкцій).

Також протягом курортного сезону під час проведення фактичних перевірок проведено 168 хронометражів, за результатами яких спостерігається середньоденне збільшення готівкової виручки на господарських об’єктах до 2 разів.

Згадайте новину: ДФС нагадує ЯК слід платнику ПДВ ОСКАРЖИТИ РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ РЕЄСТРАЦІЇ ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ

Так, працівниками Головного управління ДФС в Одеській області проведено фактичну перевірку ресторану, де здійснює господарську діяльність фізична особа – підприємець «Г», і встановлено неоприбуткування готівкових коштів, неведення у встановленому порядку обліку товарів та незабезпечення відповідності сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена у денному звіті реєстратора розрахункових операцій. За встановлені порушення до суб’єкта господарювання застосовано штрафні санкції на загальну суму 362,6 тис. гривень.

Фактичною перевіркою ресторану ТОВ «К», проведеною працівниками ГУ ДФС у Київській області, встановлено незастосування реєстратора розрахункових операцій при проведенні готівкових розрахунків, неведення обліку товарів та неоприбуткування готівкових коштів у касі підприємства. За результатами перевірки загальна сума штрафних санкцій склала 86,7 тис. гривень.

Перевіркою кафе фізичної особи – підприємця «Р», проведеною працівниками ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м. Севастополі, встановлено торгівлю алкогольними напоями без придбання відповідної ліцензії та неведення у встановленому порядку обліку товарів. До суб’єкта господарювання застосовано штрафні (фінансові) санкції на загальну суму 40,1 тис. гривень.

 • 1195

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1195

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст