Головна Блог ... Новини В Україні уже розпочали арешти майна "Газпрому", в Росії відповідають погрозами В Україні уже розпочали арешти майна "Газпрому", в...

В Україні уже розпочали арешти майна "Газпрому", в Росії відповідають погрозами

Відключити рекламу
 - tn1_0_35525500_1496341704_59305cc856c41.jpg

Міністр юстиції Павло Петренко заявив, що Україна буде просити іноземні держави заарештувати майно російського "Газпрому" у рамках стягнення штрафу Антимономольного комітету України у сумі 172 млрд гривень.

Про це міністр сказав журналістам

"Ми напрацювали механізми, абсолютно легальні, стягнення коштів та іншого майна цієї компанії через механізми міжнародно-правової допомоги з іншими країнами... ", - повідомив він.

Вспомните новость: "Газпром" увеличил требования к "Нафтогазу" в арбитраже Стокгольма на более чем 5,3 миллиарда долларов - до 37 миллиардов

Крім того, Петренко повідомив що в Україні вже заарештували майно і стягнено кошти з компаній, де "Газпром" є акціонером. При тому зазначивши, що ці цифри будуть "приємними".

"Дуже скоро ми покажемо цей результат в цифрах, вони будуть приємні. На цьому ми не будемо зупинятися, розуміючи, що, звичайно, активів на 172 мільярдів гривень на території України, які б належали "Газпрому", очевидно немає. Тому ми будемо рухатися в інші країни, де є відповідні активи і грошові кошти. І ставити питання про виконання українських рішень, і в майбутньому міжнародних рішень про стягнення з "Газпрому" заборгованості", - наголосив міністр.

Таку ініціативу прокоментував голова "Газпрому" Олексій Міллер.

"Нехай тільки спробують!", - сказав він.

Зазначимо, зареєстроване у Києві приватне акціонерне товариство "Газтранзит" є афілійованою з "Газпромом" особою, 40% компанії належить російському холдингу.

Джрело: Юридичний ресурс "Протокол"

Вспомните новость: "Нафтогаз" сообщил об отмене требований "Газпрома" Стокгольмским арбитражем

 • 1065

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1065

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст