Головна Блог ... Новини В Україні ставлять за мету знизити інфляцію на кінець року до 5% В Україні ставлять за мету знизити інфляцію на кін...

В Україні ставлять за мету знизити інфляцію на кінець року до 5%

Відключити рекламу
В Україні ставлять за мету знизити інфляцію на кінець року до 5% - 292984aeb205dd3c0fa75963d1bd824b.jpg

В уряді розраховують на стабілізацію інфляційних процесів в країні та розраховують до кінця року досягти цільового показника інфляції у 5%.

Про це під час засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад у Харкові сказала перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки Юлія Свириденко.

«У середньому за рік у нас заробітна плата зросла на 21% і становила 14 тис. грн. Важливо, що зростання доходів українців перевищило зростання інфляції. До кінця року у нас є розуміння того, що ситуацію ми стабілізуємо і вийдемо на цільовий показник у 5%», — сказала Свириденко.

Вона нагадала, що 2021 рік характеризувався найвищим доларовим валовим внутрішнім продуктом (ВВП) України, а саме — близько 200 млрд дол., при цьому реальний ВВП за 2021 рік зріс 3,2%.

За словами Свириденко, завдяки високим надходженням у 2021 році дефіцит зведеного державного бюджету скоротився до 3,5%; це стало одним із важливих факторів того, що державний борг вже нижчий 50% ВВП.

Нагадаємо, споживча інфляція в Україні у 2021 році становила 10%.

Кабінет Міністрів затвердив Середньострокову стратегію управління державним боргом України на 2021−2024 роки. Вона передбачає, що за три роки держборг скоротиться до 47% ВВП.

Джерело: Укрінформ

 • 1690

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1690

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст