Усі МФО України - огляд, переваги та недоліки

на правах реклами
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube
Усі МФО України - огляд, переваги та недоліки - e2db6c45ededf3e046a2c19308393d68_611cb54f1a743.jpg

Зміст:

Популярність МФО з кожним роком зростає. На сьогоднішній день рекламу мікрокредитних організацій можна побачити по телевізору, почути по радіо. У цій статті ми провели короткий огляд найпопулярніших МФО України, описали умови, переваги та недоліки кожної кредитної організації. І так, поїхали!

Moneyveo

Ставка

Термін

Сума

Перший

0.01% в день

від 1 до 30 дней

до 17000 грн

Повторний

1.7% в день

до 30 дней

до 22000 грн

Більшість людей сьогодні хочуть вирішити фінансові питання якомога швидше. Основна місія компанії Moneyveo - це допомога фінансового характеру відразу після звернення громадян. Можна навіть не відвідувати особисто відділення, усі послуги доступні на віддаленій основі.

Щоб заповнити анкету на отримання потрібної суми, потрібен лише паспорт, повнолітній вік і стабільний доступ до інтернету. А щоб кошти прийшли туди, куди потрібно, потрібно надати коректні дані діючої картки будь-якого банку України. Перевагою у порівнянні з банками є оперативність компанії, а також цілодобова робота. Допомогу можна отримати навіть у вихідні та державні свята.

Так як і всі МФО України, перше звернення дає можливість отримання позики під 0,01% в день. Далі відсоток підвищується до 1,7%. Максимальний поріг позики 17000 грн, а максимум при повторному зверненні - 22000 грн. Термін кредитування мінімум становить 1 день, наприклад, коли гроші потрібні до зарплати. А максимум 30 днів з можливістю подальшого продовження.

Компанія стала одним з першопрохідців на ринку мікрофінансування України. Moneyveo існує більше 4 років у ніші, що доводить надійність та лояльність з боку аудиторії.

Основні плюси компанії

Як і всі МФО України, у Moneyveo є свої вагомі переваги для співпраці:

 • миттєве отримання грошей, без простою в чергах;
 • оформити позику можна цілодобово;
 • максимальний час відповіді і отримання грошей до 10 хв.;
 • прозорі умови угоди, відсутність прихованих штрафів і пені;
 • наявність всіх документів, що гарантують законність діяльності компанії.

Крім того, компанія Moneyveo гарантує збереження особистих даних. І відсутність передачі інформації про клієнта третім особам.

CreditPlus

Ставка

Термін

Сума

Перший

0.01% в день

від 3 до 30 дней

до 10000 грн

Повторний

1.9% в день

до 30 дней

до 20000 грн

Дана компанія є власником 100% капіталу в іноземній валюті. Зареєстрована на ринку мікрофінансування ТОВ «Авентус Україна». Є всі свідчення і документи, що гарантують законність діяльності ФК № 870 від 28.02.2017 р.

При повторному займі відсоток нараховується по 1,9% в день, а при первинному зверненні можна співпрацювати на умові 0,01% щодня. Максимальний термін кредитного договору 30 календарних днів, мінімум при первинному зверненні - 3. Максимальний поріг кредиту при першій співпраці 10000 грн., в подальшому 20000 грн. з можливістю взяти кредит на індивідуальних умовах.

До переваг компанії відносяться:

 • процедура отримання грошей відбувається повністю віддалено;
 • проста процедура оформлення і подачі заявки, відсутня необхідність наявності копії документів;
 • умови кредиту прості і зрозумілі, відсутні приховані комісії;
 • є можливість пролонгації кредиту без стягнення додаткових неустойок.

Завдяки таким перевагам клієнт економить багато часу і сил на отримання такої необхідної фінансової допомоги.

MyCredit

Ставка

Термін

Сума

Перший

0.01% в день

від 1 до 30 дней

до 6000 грн

Повторний

1.99% в день

до 64 дней

до 15000 грн

Дана компанія може допомогти у вирішенні фінансових питань в короткі терміни і на невелику суму. Мінімальний пакет документів і відсутність черг економлять клієнтам багато часу і нервів. Компанія відома на Мікрофінансовому ринку України з 2015 року (IK № 146 від 20.10.2015 р, реєстраційний номер № 16103223). До переваг роботи з компанією MyCredit можна віднести наступні пункти:

 • можна отримати матеріальну допомогу навіть при зіпсованій раніше кредитній історії і наявності несерйозних прострочень в компаніях - конкурентах;
 • при виникненні труднощів доступна послуга пролонгації позики на вигідних умовах;
 • можливість отримати знижки і приємні бонуси.

Кредит в компанії MyCredit може взяти громадянин України, вік якого досяг 18 років, має ІПН, паспорт, а також діючу картку будь-якого банку України. Процес отримання кредиту стандартний, він видається після заповнення анкети та схвалення її компанією. Однак, у випадку відмови, повторну заявку клієнт зможе подати не раніше, ніж через 20 днів.

Ccloan

Ставка

Термін

Сума

Перший

0.01% в день

від 5 до 30 дней

до 8000 грн

Повторний

1.99% в день

до 30 дней

до 20000 грн

Цей сервіс відомий на ринку мікрофінансування України з 2015 року. Як і всі МФО України, CCLOAN дає можливість клієнтам отримати фінансову допомогу швидко і просто, незалежно від часу доби і місця розташування. Основна місія компанії полягає у спрощенні отримання кредиту населенню та удосконалення технологій в даній галузі. Кредит можна отримати на максимальну суму до 15000 грн, терміном на 30 днів. Процедура оформлення стандартна: заповнення анкети та отримання коштів на рахунок картки після її схвалення. До основних позитивних моментів співпраці з компанією клієнти відносять:

 • наявність функції дострокового погашення кредиту без застосування штрафів;
 • автоматизація процесу робить його максимально простим;
 • сервіс працює цілодобово в режимі онлайн. На відміну від банківських філій, під режим яких повинні підлаштовуватися клієнти і втрачати приватний, а також робочий час;
 • якщо клієнт бере кредит повторно, його ставка становить 1,99%;
 • можливість розрахувати свої фінансові можливості за допомогою зручного онлайн калькулятора.

До недоліків багато клієнтів відносять високі відсотки, але якщо вчасно платити по кредиту, вони нараховуватися не будуть.

Credit7

Ставка

Термін

Сума

Перший

0.01% в день

від 5 до 30 дней

до 10000 грн

Повторний

1.9% в день

до 30 дней

до 10000 грн

Даний сервіс орієнтований на простоту і стабільність, як і інші популярні МФО України. Є свідчення про реєстрацію компанії від 2019 роки (ФК № 1177 від 19.03.2019).

До основних умов для позичальників належать такі моменти:

 • віковий діапазон від 18 до 65 років;
 • наявність діючого паспорта України та ІПН;
 • наявність діючої картки будь-якого банку України.

Максимальний термін кредитування 30 днів, а сума 7000 гривень. Компанія гарантує простоту отримання коштів. Також клієнтам подобається швидкість прийняття рішення, що істотно заощаджує час.

CreditUP

Ще одна фінансова організація, яка може видати позики на невелику суму на короткий проміжок часу. ТОВ Велфін - юридична назва компанії. Крім того, що у організації є всі ліцензії та дозволи на даний вид діяльності, є ще низка вагомих переваг для співпраці:

 • немає необхідності звітувати про витрати, кошти видаються для будь-яких цілей;
 • немає прихованих платежів, а відсоток завжди фіксований:
 • чим вища сума кредиту, тим нижча процентна ставка по ньому;
 • можливості різного способу погашення боргу.

Стати клієнтами організації можуть особи, які досягли повноліття, мають паспорт України та ІПН на території країни. Максимальна сума позики - 8000 грн., Термін - 30 календарних днів.

CreditKasa

Ставка

Термін

Сума

Перший

0.01% в день

від 1 до 30 дней

до 20000 грн

Повторний

2% в день

до 99 дней

до 20000 грн

Компанія CreditCKasa, як і всі МФО України, пропонує досить вигідні умови для своїх клієнтів. Дану організацію можна побачити на ринку мікрофінансування з 2013 року.

Спочатку співпраця можлива на максимальну позику до 20000 грн і під щоденні 0,01%. Далі співробітництво ведеться на 2% за кожен день використання позики. При будь-якому сценарії співпраці максимальна сума позики становить до 20000 грн. Повторний займ може тривати максимально 99 днів, а первинний - 30.

До основних переваг компанії відносяться:

 • оформлення заявки на кредит можливе у будь-який час доби;
 • швидка обробка вхідних заявок;
 • цілодобова підтримка компанії і можливість оплатити кредит декількома способами;
 • при виникненні позаштатних ситуацій можлива реструктуризація;
 • всі особисті дані надійно захищені системою.

Варто звернути увагу, що максимальний термін кредитування становить 27 календарних днів. Продовжити термін можна, але після сплати відсотків за використаний період.

Dinero

Ще одна компанія на ринку мікрофінансових послуг України, що варта вашої уваги. Є ліцензія і розпорядження Нацкомфінпослуг про легальність діяльності компанії (розпорядження Нацкомфінпослуг від 10.10.2017 № 4021).

Основні переваги

 • відсутність необхідності перевірки доходів;
 • зрозумілий пакет документів;
 • перший займ надається на безкоштовній основі;
 • є можливість продовження кредиту без переплат;
 • у даній компанії найнижчі відсоткові ставки по кредитах.

При первинному зверненні максимально доступний ліміт - 10000 грн. Якщо немає впевненості в своїх силах, можна скористатися калькулятором на сайті. Кредит бажано погасити останнім днем ​​терміну дії договору.

Незважаючи на те, що сервіс не зажадає підтвердження доходів і контактів поручителів, варто вказати якомога більше інформації про себе. Чим більше відомостей, тим вищий шанс схвалення позики. Варто звернути увагу і на грамотність. Незначна помилка в імені або прізвищі може стати вагомою причиною для відмови у видачі позики.

Після того, як клієнт заповнить анкету і дані картки, можна чекати надходження грошей у випадку позитивного рішення.

Loany

Ця компанія відома на українському ринку мікрофінансування з 2016 року. Основною її особливістю є встановлення індивідуальних лімітів для клієнтів. Компанія повністю легальна, є всі документи та свідоцтва.

Основні позитивні сторони МФО України:

 • можливість отримати фінансову допомогу на індивідуальних умовах навіть при наявності непогашених боргів в інших МФО;
 • можливість вибору позики під свої фінансові можливості;
 • безкоштовна реструктуризація і продовження позики;
 • немає необхідності підтверджувати своє працевлаштування і дохід;
 • для нових клієнтів іноді діють акції та знижки.

Якщо клієнт не погасить кредит вчасно, то йому будуть нараховуватися підвищені процентні ставки. Крім того, умови кредитування можуть залежати від КІ.

Miloan

Ставка

Термін

Сума

Перший

0.01% в день

від 1 до 30 дней

до 20000 грн

Повторний

1.25% в день

до 30 дней

до 20000 грн

Даний сервіс є одним з найбільш зручних і швидких на ринку мікрофінансування України. У штат входять кваліфіковані фахівці, а сама діяльність контролюється відповідними органами України.

Основні плюси компанії:

 • немає необхідності підтверджувати дохід;
 • займ можна взяти без застав та довідок навіть з поганою КІ;
 • всі процеси доступні в онлайн форматі, що зручно для зайнятих людей і пенсіонерів;
 • можливість безкоштовного продовження терміну дії позики.

Недоліком компанії є необхідність надання контактних даних третіх осіб. Це потрібно для підтвердження і уточнення інформації про позичальника. Крім того, є низка не найприємніших вікових обмежень.

Основні вимоги до позичальника

 • мінімальний вік - 18 років, максимальний поріг - 65 років;
 • мати громадянство України і проживати на території країни;
 • у позичальника повинен бути в наявності паспорт і ІПН;
 • не повинно бути великих боргів і поточних прострочень;
 • має бути присутня картка будь-якого банку України;
 • наявність телефону з вбудованою камерою.

Мінусом клієнти вважають необхідність фотографії з розворотом паспорта. Після перевірки інформації і винесення позитивного рішення кошти швидко надходять на рахунок клієнта. Подальші фінансові операції можна буде проводити самостійно з особистого кабінету клієнта.

Качай Гроші

Ставка

Термін

Сума

Первый

0.01% в день

від 5 до 21 дней

до 10000 грн

Повторный

2.0% в день

до 30 дней

до 15000 грн

Ще одна стабільна МФО компанія, відома на ринку України. Є всі дозволи та ліцензії на ведення фінансової діяльності (ФК № 999 від 15.03.2018 р).

При першому зверненні клієнту доступний займ до 10000 гривень, під 0,1% в день. Повторний займ можливий за відсотками 2% в день і максимально до 15000 грн. Максимальний термін первинного кредитування становить 21 день, повторного - 30 днів.

Основні плюси компанії Качай Гроші:

 • кредит видається швидко, відсутні приховані комісії та платежі;
 • можливе погашення до закінчення терміну дії договору без штрафів і комісій;
 • високий рівень захисту особистої інформації клієнтів;
 • можливість продовження терміну договору і реструктуризації.

До мінімальних вимог для позичальника відносять вік: від 18 до 65 років. Також необхідне громадянство України, наявність паспорта та ІПН. Для отримання грошей потрібен паспорт і карта будь-якого діючого банку України.

AlexCredit

Ставка

Термін

Сума

Перший

0.01% в день

від 5 до 30 дней

до 3000 грн

Повторний

1.7% в день

до 30 дней

до 12000 грн

Дана організація спеціалізується на цілодобовій видачі мікропозик населенню на будь-які потреби. Заявку можна подати цілодобово, а рішення приймається миттєво. Кошти надходять зазвичай протягом 10 хвилин. У свята і вихідні переказ може зайняти до 1 робочого дня.

До переваг компанії клієнти відносять швидкість оформлення в режимі онлайн і швидке отримання грошей. Можна погасити кредит достроково, проте за продовження може стягуватися плата. Якщо клієнт допустить прострочення, в повторному кредитуванні компанія може відмовити без пояснення причин.

Money4you

Ставка

Термін

Сума

Перший

0.01% в день

від 1 до 15 дней

до 7000 грн

Повторний

1.99% в день

до 30 дней

до 12000 грн

Даний МФО сервіс популярний у клієнтів завдяки автоматичній обробці вхідних заявок. Що істотно заощаджує час на отримання грошей і очікування рішення. До ключових особливостей сервісу відносяться:

 • можна отримати допомогу при наявності активних прострочень і позик;
 • можлива безкоштовна пролонгація кредиту;
 • відмови рідкісні, зважаючи на наявність індивідуальних умов для кожного проблемного позичальника;
 • компанія проводить постійні акції для нових і старих клієнтів.

З недоліків користувачі послуг компанії виділяють, хіба що, підвищені відсотки за користування кредитом у разі його прострочення.

УкрПозика

Ставка

Термін

Сума

Перший

0.01% в день

від 7 до 30 дней

до 15000 грн

Повторний

1.4% в день

від 7 до 30 дней

до 23000 грн

Як і всі МФО України, УкрПозика досить відома на ринку мікрофінансування. Відрізняється стабільністю, а також високим рівнем захисту персональних даних клієнтів.

Спочатку займ видається під 0,1% в день. Подальша співпраця буде доступна під ставку 1,4% за фактичний кожен день використання позикових коштів. Термін позики становить максимум 30 днів, як при первинному, так і при повторному позиках. Перший кредит доступний в максимальному розмірі до 15000 грн. Повторний до 23000 грн.

До переваг компанії відносять:

 • швидке отримання фінансової допомоги;
 • компанія не дзвонить третім особам, не вимагає додаткових довідок і поручителів;
 • максимальний вік кредитування - 75 років;
 • гнучкі терміни дії договору з можливістю пролонгації;
 • цілодобова робота компанії без свят;
 • немає необхідності надавати дані про свою сім'ю;
 • швидке отримання коштів на зазначені реквізити протягом 5 хвилин.

Щоб скористатися послугами компанії, позичальникові має бути не менше 18 років. Також він повинен мати громадянство і паспорт України, ІПН, картку будь-якого банку. Також вагомим аргументом вважається відсутність серйозних боргів в інших МФО організаціях.

KUMO

Ставка

Термін

Сума

Перший

3.0% в день

від 1 до 30 дней

до 3000 грн

Повторний

3.0% в день

до 30 дней

до 10000 грн

Відома організація у сфері мікрофінансування України. Компанія довіряє клієнтам, завдяки чому формуються довгострокові та плідні відносини. Щоб швидко отримати фінансову допомогу, достатньо мати стабільний інтернет і виконати кілька умов.

Кредит видається мінімально на 5 днів, максимум - 30 днів. Якщо у клієнта виникли несподівані обставини, він може продовжити термін дії договору з особистого кабінету. З мінусів деякі клієнти виділяють досить високу ставку за першим кредитом на ринку - 3%.

Швидко Гроші

Ставка

Термін

Сума

Перший

0.01% в день

від 1 до 30 дней

до 9000 грн

Повторний

2.0% в день

до 70 дней

до 20000 грн

Як і всі найкращі МФО України, дана організація зареєстрована Нацкомісією. Є свідоцтво фінансової установи та інші необхідні документи для здійснення легальної діяльності на ринку мікрофінансування України.

Основні плюси компанії

 • дана компанія вважається найбільшою мережею в Україні. Відділення розташовані повсюдно;
 • для отримання фінансової допомоги знадобиться тільки паспорт та надання особистого індивідуального коду;
 • надійність компанії гарантує термін її роботи на ринку-7 років;
 • МФО дає можливість продовжити термін позики або достроково погасити його;
 • організація не нав'язує клієнтам додаткових послуг на зразок страховок і прихованих платежів.

Щоб отримати кредит потрібно подати заявку та дочекатися схвалення. Зазвичай гроші надходять на рахунок протягом 5-10 хвилин.

ForzaCredit

Ставка

Термін

Сума

Перший

0.01% в день

від 1 до 30 дней

до 17000 грн

Повторний

1.85% в день

до 30 дней

до 22000 грн

МФО ForzaCredit спеціалізується на видачі онлайн мікропозик. Що допомагає клієнтам заощаджувати багато часу і сил на отримання необхідної матеріальної допомоги на вигідних умовах.

Первинне звернення супроводжується 0,01% відсотком. А подальше 1,85%. Максимальний термін кредитування завжди обчислюється 30 днями. При першому зверненні клієнт має право отримати максимум 17000 грн. А ось друга плідна співпраця і подальші принесуть вже 22000 грн.

До основних переваг МФО відносять:

 • клієнти економлять свій час при отриманні такого роду фінансової допомоги;
 • рішення приймається швидко, а банки зазвичай тягнуть процес до 5-10 робочих днів;
 • прозорі умови та відсутність прихованих, нав'язаних комісій;
 • особливістю компанії є можливість погашення боргу третьою особою за дорученням;
 • процентна ставка для нових клієнтів становить 0,1% в день;
 • мінімальна сума кредиту 1000 грн, максимальна - 4000 грн;
 • кредит зазвичай видається не пізніше, ніж за 15 хвилин після винесення позитивного рішення;
 • відсотки нараховуються за фактичні дні використання позикових коштів.

Позичальник повинен бути повнолітнім, мати при собі паспорт, ІПН, прописку та проживати в Україні, а також реальний номер телефону для підтвердження намірів. Після схвалення можна погасити позику будь-яким зручним способом.

Credit1

Ставка

Термін

Сума

Перший

1.95% в день

від 1 до 30 дней

до 25000 грн

Повторний

1.95% в день

до 30 дней

до 25000 грн

Дана компанія спеціалізується на наданні допомоги населенню в матеріальному плані. Гроші можна отримати на будь-які потреби, коли б вони не знадобилися. Компанія працює без свят і вихідних, а кошти після схвалення заявки надходять протягом досить короткого проміжку часу.

Первинне звернення гарантує отримання коштів під 1,95% в день, а при повторному сума комісії не змінюється. Максимальний термін кредитування становить як при першому, так і повторному зверненні до 30 календарних днів з можливістю продовження. В обох випадках максимальний розмір можливої ​​позики становить 25000 грн. Отримати кредит можна, якщо:

 • громадянин, який подає заяву, досягнув повноліття;
 • буде потрібно ІПН і паспорт в оригіналі;
 • необхідне проживання і прописка на території України;
 • також потрібно буде надати телефон для того, щоб користувач зміг підтвердити наміри взяти кредит шляхом введення коду.

До переваг сервісу відносять віддаленість, наявність калькулятора, який дозволить розрахувати свої фінансові можливості. З недоліків деякі клієнти виділяють отримання коштів протягом 1 робочого дня, якщо заявка оформлялася у свята.

SOS Credit

Ставка

Термін

Сума

Перший

0.01% в день

від 7 до 30 дней

до 10000 грн

Повторний

3% в день

до 30 дней

до 15000 грн

Ця організація вважається однією з найнадійніших на ринку мікрофінансових послуг. При отриманні першої позики відсоток в день складе всього 0,01%, далі при повторному зверненні 3%. Термін кредитування від 7 до 30 днів. Максимальна сума при повторному зверненні - 15000 грн, при первинному - 10000 грн. Як і у конкурентів, у компанії є низка своїх переваг:

 • навіть беручи кредит на максимальний термін, користувач має можливість безкоштовно продовжити договір;
 • швидке отримання грошей при гострій нестачі протягом 5 хвилин. Всі операції можна здійснити в режимі онлайн;
 • простота оформлення дозволяє економити час на чергах і не оминути бюрократичні формальності;
 • у компанії немає прихованих платежів та комісій, вся операція прозора.

Також клієнти відзначають надійність МФО, всі дані клієнтів захищені і не передаються третім особам. Так само, як і інформація про поточні борги.

Ваша Готівочка

Ставка

Термін

Сума

Перший

0.01% в день

від 1 до 96 дней

до 9000 грн

Повторний

2.0% в день

до 96 дней

до 9000 грн

Ця організація досить відома на ринку мікрофінансування і користується популярністю серед клієнтів з різним рівнем доходу. Фірма відома на ринку України з 2012 року, що говорить про її надійність.

Перше звернення в компанію дає клієнтові можливість отримати бажану суму під 0,01% в день. Подальше співробітництво з компанією буде супроводжуватися щоденними 2,0%. І при першому зверненні, і при подальшій співпраці максимальний термін кредитування складає 30 календарних днів. Максимальний поріг позики - 9000 грн. Які можна отримати миттєво на банківську картку.

До основних позитивних моментів клієнти відносять:

 • швидкість і зрозуміле оформлення кредиту;
 • наявність постійних бонусів і знижок для клієнтів постійних і нових;
 • можна погасити достроково кредит, не сплачуючи жодних штрафів і санкцій;
 • немає необхідності звітувати перед компанією про свої доходи.

Отримати фінансову допомогу в компанії можуть особи, які відповідають таким умовам:

 • досягли віку 18 років, але не старше 75;
 • мають український паспорт, а також ІПН;
 • у громадянина повинна бути на руках картка будь-якого діючого банку України;
 • для зв'язку необхідно надати номер телефону і, бажано, електронну пошту.

З недоліків клієнти компанії зазначають тільки короткі терміни кредитування. Однак, завдяки цьому, можна навчитися грамотніше розраховувати свої фінансові можливості.

Tengo

Ставка

Термін

Сума

Перший

0,01% в день

від 1 до 30 дней

до 20000 грн

Повторний

от 1% в день

до 30 дней

до 20000 грн

Ще одна стабільна компанія, яка працює на Мікрофінансовому ринку більше 4 років. Компанія допомагає не тільки просто отримати кредит, але ще і вигідно вирішити будь-яку фінансову проблему. Водночас вигода буде як для компанії, так і для клієнта, який звернувся за допомогою. До основних переваг МФО можна віднести наступні пункти:

 • при первинному зверненні в компанію кредит видається під 1% в день;
 • компанія може похвалитися високим відсотком схвалення - 96%;
 • максимальний термін продовження позики становить 15 днів, мінімум 3 робочих дня;
 • для отримання не потрібен збір пакету документів. Потрібен тільки паспорт і код.

Постійні клієнти можуть розраховувати на автоматичну обробку і схвалення заявок, підвищення кредитного рейтингу, а також участь в акції та бонусних програмах.

Zecredit

Ставка

Термін

Сума

Перший

0.9% в день

від 7 до 30 дней

до 7000 грн

Повторний

2.5% в день

до 30 дней

до 12000 грн

Як і всі МФО України, ZeCredit спеціалізується на видачі цілодобових мікропозик у режимі онлайн. Отримання коштів на картку можливе в будь-якому місці країни. Винятком є ​​окуповані території. Видача кредиту можлива за паспортом та ІПН. Також необхідний номер дійсної картки будь-якого банку України. Зрозумілий інтерфейс сайту дозволить взяти кредит навіть тим людям, які слабо орієнтуються в подібних сучасних системах.

Перший кредит можна отримати під 0,9% в день, а повторне звернення дає можливість взяти гроші під 2,5% в день. Первинне звернення дає право на отримання грошей від 7 до 30 днів. При повторному зверненні кредит доступний на термін до 30 днів. За сумами позики умови теж відрізняються. Перше звернення дає можливість отримати кошти до 7000 грн, а повторне до 12000 грн.

Як отримати допомогу в ЗеКредіт

Процес оформлення заявки в компанії займає небагато часу. Щоб отримати допомогу достатньо відповідати низці вимог:

 • мінімальний вік позичальника становить 18 років, максимальний 65;
 • у клієнта повинен бути паспорт України, прописка, громадянство та ІПН;
 • клієнт не повинен мати поточних прострочень в компанії і серйозних позик у конкурентів;
 • надати коректні контактні дані, а саме телефон і пошту.

Після подачі заявки клієнт миттєво отримує необхідну суму на раніше зазначені реквізити картки діючого банку України.

Особливості та переваги компанії

Компанія відрізняється оперативністю в роботі. Клієнт може отримати кошти, не виходячи з дому за лічені хвилини. Крім оперативності компанія має ще низку вагомих переваг:

Для оформлення заявки потрібен мінімальний набір документів. Клієнту не доведеться витрачати багато часу на збір документів. Достатньо надати паспорт, ІПН, а також реквізити картки будь-якого банку України для отримання коштів.

Компанія довіряє своїм клієнтам, тому не просить надавати звітів про заробіток, а також поручителів.

Звертаючись до компанії вперше, клієнт має можливість отримати перший займ практично безкоштовно. Але оскільки чинне законодавство України забороняє видавати кредити під 0%, можна отримати займ на умовах 0,01% в день. Це істотно допоможе заощадити час, сили і ознайомитися з діяльністю подібного типу компаній.

Приховані платежі і комісії відсутні. Тобто, якщо клієнт не допускатиме прострочень, то плату і пеню вносити не доведеться.

Компанія гарантує конфіденційність даних, що надаються.

Зважаючи на відсутність комісій, при своєчасній оплаті кредиту, переплати не буде.

Можливе отримання грошей з будь-якої точки світу при стабільному інтернеті.

Співпраця з МФО безпечна і легальна, що підтверджує наявність всіх необхідних документів та ліцензій.

Як можна переконатися, ЗеКредіт - одна і-з найнадійніших МФО, які відомі сьогодні на ринку мікрофінансових послуг України.

Усі МФО України - у чому відмінність від банків?

Незважаючи на свою схожість, банки і МФО - не одне і теж. Відрізняються МФО лояльністю до тих категорій громадян, які звичайні банки визнали б проблемними. А також вони рідко вимагають великий набір пакета документів. Зазвичай потрібен паспорт, ІПН і номер телефону. Умовно МФО діляться на кілька підвидів:

Усі МФО України та мікрокредитні компанії дають різні можливості отримання грошей. Є організації як з оффлайн представництвами, так і без них. В останньому випадку, гроші можна отримати тільки в режимі онлайн.

Якщо МФО видає велику суму, вони можуть вимагати заставне майно. Однак, не в такому великому розмірі, як банківські організації.

Різниця є і в мінімальній сумі, яку видає МФО. Є компанії, які можуть видати максимально 10000 грн. А є фірми, які готові на особливих умовах видати позику і в 50000 грн.

Крім того, терміни кредитування у компаній теж різні. Мінімальний може становити 1 день, а максимальний місяці.

Крім вище зазначеного, у МФО є низка істотних переваг у порівнянні з банками та іншими подібними структурами, наприклад:

 • більш простий і зрозумілий процес видачі кредитів і мікропозик;

 • завдяки мінімальному набору документів процедура займає менше часу;

 • клієнтам надається кілька способів як отримання, так і повернення коштів. Але зазвичай всі користуються банківськими картками і особистим кабінетом;

 • нетривалий період кредитування дозволяє деяким громадянам не влазити у ще більші борги і не накопичувати відсотки.

Як можна переконатися, якщо ринок МФО продовжить розвиватися й далі, то він цілком може витіснити з часом банки.

Основні відмінності банку та МФО

Для недосвідчених користувачів різниці може і не бути. Однак вона є і вагома. Щоб зрозуміти її краще, слід розглянути окремо специфіку МФО і банків.

Особливості МФО України:

 • можливість укласти договір з кредитором в режимі онлайн;
 • завдяки мінімальному пакету документів процес видачі кредиту максимально спрощений;
 • на відміну від банків причину потреби в грошах вказувати не потрібно;
 • більш швидкий розгляд заявки, зазвичай не більше 10-15 хвилин;
 • рідко які МФО будуть штрафувати клієнта за бажання повернути гроші раніше терміну;
 • у МФО відсутні приховані відсотки і платежі;
 • процентна ставка нараховується по мінімуму і за кожен день фактичного використання клієнтом позикових коштів.

Крім того, клієнтам немає потреби підлаштовуватися під режими роботи оффлайн відділень. Допомогу можна отримати в свята, вихідні і вночі в онлайн форматі при наявності стабільного інтернету.

Особливості банківських організацій

 • банки вимагають відвідування оффлайн представництв особисто, що ускладнює процедуру отримання потрібної суми;
 • знадобиться наявність поручителів і довідок про доходи. А мало кому хочеться інформувати треті особи про свої фінансові обставини;
 • банки вимагають не тільки вказати мету взяття кредитів, а й відзвітувати про витрачені кошти в разі потреби;
 • найчастіше банки не дають позичальникам можливості визначитися з сумою і терміном повернення грошей. Що часто призводить до того, що клієнти просто не розраховують свої фінансові можливості;
 • процентна ставка йде на рік, плюс можна отримати солідну суму для об'єктивно важливих покупок;
 • банки не люблять ситуації, коли клієнт бажає повернути гроші раніше. що може потягти за собою штрафи та пені.

Особливо зайнятим людям і пенсіонерам незручність доставляє робота організацій за стандартним графіком. Отже, щоб потрапити на прийом в банк, доведеться клієнтам підлаштовуватися під них, наприклад, втрачаючи 1 робочий день собі в збиток. Що сподобається, звичайно, не кожному.

Основні принципи роботи мікрофінансових організацій

У всіх мікрофінансових організацій є цілий спектр принципів роботи, яким вони намагаються слідувати:

 1. Традиційна прозорість усіх угод. Якщо клієнт не допустить прострочення за позикою, то переплат і додаткових платежів за використання позикових коштів не буде.
 2. Немає необхідності підтверджувати своє місце роботи, дохід, а також шукати поручителів. Крім того, МФО цілодобово надають допомогу громадянам у режимі реального часу.
 3. Документи компанії доступні клієнтам у відкритому доступі. Ви можете перевірити номер ліцензії та інші важливі документи. Цей підхід формує лояльність і довіру аудиторії.
 4. МФО піклується про комфорт клієнтів. Тому надає вибір способів повернення займу, а також не примушує звітувати про витрати позикових коштів.
 5. МФО відрізняються своєю відкритістю і лояльністю до проблем своєї аудиторії. Тому з кожному роком заслуговують все більше довіри серед як нових, так і постійних клієнтів.

На що звернути увагу

Перш ніж підпасти кінцевий договір про співпрацю, клієнтам варто бути більш пильними і звернути увагу на низку важливих нюансів:

 • необхідно обговорити з представником компанії розмір первинного займу, особливо якщо клієнт вперше користується подібними послугами;
 • слід зафіксувати період видачі кредиту і відсоток, під який він видається. А також уточнити, за який період нараховуються відсотки;
 • варто дізнатися заздалегідь, чи проводить компанія акції та інші програми лояльності. Часом буває так, що почекавши декілька днів можна заощадити чималі гроші на акційних умовах;
 • необхідно заздалегідь ознайомитися з умовами та розмірами штрафів у разі прострочень і непередбачених ситуацій.

Якщо вивчити всі ці нюанси, то процес співпраці з будь-якою МФО не опиниться обтяжливим. Швидше навпаки, допоможе вирішити будь-яку фінансову ситуацію в короткі терміни.

Як ви бачите, мікрофінансові організації все міцніше зміцнюються на ринку відповідних послуг завдяки відкритості та лояльності до аудиторії

495
Переглядів
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні судові рішення
Популярні події
ЕСПЧ
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події:
1